Іван Гринда ініціює скасування виділених смуг на час ремонту основних магістралей Львова

0
1205

Депутат Львівської міської ради з фракції УКРОП Іван Гринда звернувся до начальника управління транспорту Львова та секретаря комісії безпеки дорожнього руху щодо скасування виділених смуг для руху громадського транспорту на деяких вулицях, через ремонтну кампанію на основних магістралях міста. Про це інформує прес-служба Укропу Львівщини.

«Після гучного скандалу зі смугами на вул. Липинського Андрій Садовий дав доручення терміново скасувати смуги на цій частині вулиці, але є інші проблемні ділянки, які також потребують термінової реакції комісії. Наприклад, до закінчення реконструкції перехрестя вул. Шевченка – вул. Левандівська влаштування смуг для громадського транспорту у Шевченківському районі міста є передчасними», – зазначив Іван Гринда.

У зв’язку з ремонтом вул. Богдана Хмельницького та вул. Шевченка, зросло навантаження на бічні вулиці, відтак він пропонує скасувати смугу для громадського транспорту на ділянках:

Від кільця на вул. Хмельницького – вул. Липинського до кільця на вул. Липинського – просп. Чорновола в обидві сторони.

Від кільця на вул. Липинського – просп. Чорновола до кільця на просп. Чорновола – вул. Варшавській.

Від перехрестя вул. Любінська – Окружна до перехрестя вул. Окружна – Кульпарківська.

Також Іван Гринда пропонує встановити смугу для громадського транспорту від вул. Городоцької – Смаль-Стоцького до вул. Горської у зв’язку з можливістю облаштування на цьому відрізку дороги у три смуги для проїзду транспорту.

Leave a Reply