IT-компанії України, які припинили співпрацю з Росією

0
802
IT-компанії України, які припинили співпрацю з Росією

З 2014 року навряд чи хтось вірив у «братні» та «дружні» відносини з Росією, але 24 лютого 2022 року віру в дружбу втратили навіть найстійкіші оптимісти. IT-компанії не залишилися осторонь і активно почали залишати російський ринок, втрачаючи у прибутку, але залишаючись вірними своїм принципам. Розглянемо список компаній, які відмовилися від «кривавих» грошей і перестали фінансувати армію РФ, тому потребують вашої підтримки.

Freelancehunt

Найбільша біржа фрілансу всього СНД. Тут десятки тисяч людей знайшли роботу, а роботодавці можуть замовити послуги програмування, дизайну, копірайтингу, SEO-просування тощо. Сервіс активно розвивається – передбачена безпечна співпраця та безліч інших інноваційних рішень, спрямованих на комфортну і безпечну співпрацю.

Collaborator

Рекламна біржа, на якій власники телеграм-каналів та сайтів зможуть знайти рекламодавців. Від конкурентів відрізняється тим, що кожен майданчик проходить ретельну перевірку. Це означає, що клієнти можуть бути повністю впевненими у реальній аудиторії та активному трафіку.

Ringostat

Офіційний технологічний партнер Google Analytics, з яким можна оптимізувати маркетинг та побудувати ефективну систему комунікації. Основний напрямок діяльності – IP-телефонія та колтрекінг.

Zillya!

Українська антивірусна програма, яка була розроблена у 2009 році. Пропонує своїм користувачам платний та безкоштовний антивірус. Підходить для використання з різною технікою: смартфоном, планшетом, комп’ютером, а також може застосовуватися в корпоративних цілях.

Looqme

Не просто сервіс, а повноцінна еко-система, завдяки якій можна оцінювати інформаційну активність компаній, брендів, персон у соціальних медіа, онлайн та офлайн. Незамінний помічник для керівників, маркетологів та PR-менеджерів.

Binotel

Хмарний сервіс, що призначений для швидкої телефонізації офісу. Забезпечує ефективний поділ усіх дзвінків на одну лінію між різними менеджерами. Функціонал дозволяє контролювати пропущені дзвінки, записувати розмови, інтегрувати АТС із системою CRM.

Serpstat

Сервіс, який стане незамінним помічником для кожного SEO-фахівця. Функціонал Serpstat неймовірно широкий: аналіз семантичного ядра конкурентів, пошук ключових слів, перевірка позицій у пошукових системах, аналітика контекстної реклами, перевірка текстів за SEO-показниками, повний аудит сайту тощо.

Letyshops

Сервіс, з яким можна заробляти у всьому світі – кешбек у тисячах магазинів у всьому світі. Дозволяє клієнтам повернути часто витрачені гроші з покупок. Широкий вибір магазинів, зручний інтерфейс, можливість оцінки репутації продавця, підтримка багатьох платіжних систем тощо.

Djinni

Сервіс з пошуку спеціалістів у сфері IT. Претенденти мають можливість розміщувати оголошення, де можна вказувати навичку та досвід, але не можна розкривати особисту інформацію. Роботодавець оплачує 30% від місячної зарплати кандидатом у разі виходу на роботу. Якщо нікого не знайшли, то нічого не сплачує.

eSputnik

Омніканальний інструмент, завдяки якому полегшує комунікація з клієнтом. Є можливість роботи з різними каналами зв’язку: E-mail, SMS, Push-сповіщення, месенджери тощо. Багатоканальний маркетинг підвищує ефективність бізнесу.

Weblium

Це «розумний» конструктор сайтів, з яким створити інтернет-ресурс зможе навіть людина, яка не має навичок програмування. Спеціальні технології Weblium сприяють тому, що мінімальна можливість зіпсувати початковий шаблон. Використовувати сервіс можна безкоштовно.

Cityhost

Хостинг-провайдер та реєстратор доменних імен, який понад 15 років допомагає клієнтам перебувати онлайн. Одні з перших відключили російських користувачів системи, проявивши принципову позицію. При цьому директор з маркетингу Олег Рівтін закликав колег блокувати сайти з РФ та відключати користувачів із країни-агресора.

Perfectum

Компанія, яка займається постачанням ERP та CRM малому та середньому бізнесу. Здатна автоматизувати всі процеси:

  • продажу та маркетинг;
  • підтримка клієнтів;
  • управління проектами;
  • сумісна праця;
  • документообіг тощо.

Є можливість інтеграції з платіжними сервісами, телефонією, 1С та Новою Поштою.

Terrasoft

Надає продукції під назвою Creatio, що призначаються для автоматизації та прискорення повного циклу продажів, починаючи лідом, закінчуючи повторними замовленнями. Надає можливість значно збільшити швидкість та ефективність комерційної діяльності, вирішуючи комплекс бізнес-процесів.

KeyCRM

Вузькоспеціалізована система CRM призначена для торгівлі в інтернеті. З допомогою адміністративної панелі можна обробляти замовлення, вести облік товарів, автоматизувати оформлення посилок тощо. Можливе додавання будь-яких джерел продажу.

InCust

Багатофункціональний інструмент, призначений керувати життєвим циклом покупця. Серед можливостей сервісу, можна відзначити: системи заохочень, CRM, канали взаємодії, програми реєстрації продажів, автоматична побудова клієнтської бази і т.д.

Poster POS

Сервіс, спрямований на автоматизацію ресторанного бізнесу. За допомогою цього рішення користувач зможе контролювати закупівлі та продажі, передавати замовлення на кухню, складати звіти та багато іншого.

MEGOGO

Медіа-сервіс, що пропонує широку бібліотеку фільмів, мультфільмів, серіалів та телеканалів різної спрямованості. Офіційний онлайн-кінотеатр, на якому доступні вітчизняний та зарубіжний контент. Повністю видалили із сервісу російські фільми.

Readdle

Українська продуктова IT-компанія, яка розробляє популярні програми для оптимізації особистих та бізнес-процесів. Продукти цього розробника завантажили понад 150 000 000 людей у ​​всьому світі.

Netpeak Group

Це маркетингове агентство, основою діяльності якого є digital-маркетинг, розробка мобільних додатків, навчання в онлайн, маркетингові конференції.

УкрСклад

Програма, що призначена для ведення складського обліку. Протягом перших 45 днів програма повністю безкоштовна, після чого її можна придбати.

І це лише невелика частина IT-компаній із України, які відмовилися фінансувати війну в Україні. При економічній недоцільності відмовилися від співпраці з країною окупантом, але продовжують розвиватися в Україні та інших країнах цивілізованого світу.

Залишити відповідь