Історична подія: після 18 років перерви зі Львова до Варшави вирушив перший потяг

Відновлене сполучення дозволить пасажирам з української і польської сторін добиратися у гарних умовах та розвантажить автомобільні пункти пропуску

0
379

Історична подія: після 18 років перерви зі Львова до Варшави вирушив перший потяг.

Про це повідомив голова ЛОВА Максим Козицький, пише Кулемет.

Пасажири їдуть з обласного центру у Раву-Руську, а там зручно – на одній платформі – пересядуть у потяг польського перевізника SKPL, який повезе їх у Польщу.

«Запостив це відео завдяки Wi-Fi «Укрзалізниці», – написав Козицький.

«

У Раві-Руській побажав щасливої дороги усім пасажирам, які вирушили першим за 18 років потягом до Варшави, а сам повертаюся у Львів.

Дякую «Укрзалізниці» та Рава-Руській і Добросинсько-Магерівській громадам, за чиї кошти упродовж 2022 року на ділянці Рава-Руська – Гребенне відновили євроколію протяжністю 8 км. Завдяки цьому ми змогли продовжити реалізацію масштабного проєкту «Євроколія Варшава – Львів», який 6 років був замороженим.

Маємо і крутий бонус! Планували комфортно сполучити Львів із Варшавою (через Раву-Руську), а вийшло ще й Івано-Франківськ, Калуш, Долину Моршин, Стрий і Жовкву. Усі ці міста тепер мають зручне щоденне зʼєднання з Любліном та Варшавою.

Відновлене сполучення дозволить пасажирам з української і польської сторін добиратися у гарних умовах та розвантажить автомобільні пункти пропуску.

Приємно також, що завдяки цьому проєкту «ожив» залізничний пункт пропуску у Раві-Руській, який не працював понад 20 років. Тут зробили ремонт, розмістили пункти митного та прикордонного контролю, відкрили касу міжнародного продажу.

Ще цього року очікуємо на реалізацію другого етапу проєкту «Євроколія Варшава – Львів». Він передбачає розробку і виготовлення проєктно-кошторисної документації на відновлення залізничного сполучення європейською колією на ділянці Рава-Руська – Брюховичі», – написав Козицький.

Залишити відповідь