Ірину Білик у Львові назвали “хвойдою” (ВІДЕО)

2
6748

Громадські патріотичні організації міста Львова вимагають від співачки Ірини Білик визнати Росію агресором. Кажуть: якщо цього не станеться, то концерту 6 березня у Львові не буде.

Про це йшлось сьогодні на прес-конференції у Львові.

Як заявив громадський активіст Олег Радик, усе дуже просто, адже у країні йде війна.

“Вона повинна сказати публічно, що Росія – агресор і усі питання будуть зняті”, – каже Радик.

Водночас громадський активіст назвав співачку хвойдою і додав, що якщо цього не станеться, то концерту у Львівській опері не буде.

Також активісти звертаються до керівника Оперного театру Василя Вовкуна з проханням скасувати проведення концерту у Львові.

“Зараз м’яч на стороні Оперного”, – кажуть вони.

Водночас Олег Радик наголошує, що такі питання мала б регулювати Львівська міська рада, у відповідності до прийнятої ухвали сесії. Проте, з тих чи інших причин, у Садового усунулись від вирішення цього питання.

Нагадаємо, концерт Ірини Білик запланований на 6 березня.

Фото Романа МЕТЕЛЬСЬКОГО

2 КОМЕНТАРІ

  1. Аншлаги на перших 16 концертах туру та майже розпродані квитки у решті містах (в тому числі у Львові!) є прямим доказом того, що людям потрібна така музика та потрібна Ірина Білик. І вони свідомо купують квиток, бо їх цікавить цей концерт. Кого не цікавить – той просто не приходить.
    Але агресивно повчати людей та розказувати, що їм слухати або не слухати – це неправильно. Тим більше, обвинувачуючи артиста, “аргументуючи” свої слова неперевіреною, неправдивою інформацією! Львів хоче чути концерт “Без гриму”! #БіликЦеУкраїна!

  2. Аншлаг з білетами свідчить про морально-духовний занепад Львова, і про кількість готових продати країну через своє “я” для задоволення.

Leave a Reply