Ірина Фаріон ніколи б не стала олімпійським чемпіоном, – Андрій Гнатуш (ВІДЕО)

0
621

Спорт ніколи не був поза політикою. Це те, що дає людям запал жити і боротись на килимі. Я не виправдовую Ірину Фаріон у її висловлюваннях. Вона – хороший викладач і педагог, але вона б ніколи не стала олімпійським чемпіоном.

Про це у ефірі одного із телеканалів заявив експерт Андрій Гнатуш, пише Кулемет.

Гнатуш закликав не сварити і не роз’єднувати українців навколо цієї теми.

“Якщо ти за єдність, то ти не повинен роз’єднувати і сварити”, – наголосив Андрій Гнатуш.

Експерт також наголосив, що ситуація із спортсменками точно не вартує сварок українців. “Чи принесе це позитивний результат? Точно ні”, – наголосив Андрій Гнатуш.

“Дівчина підняла над собою український прапор. Після того вона могла обняти хоча б Осаму бен Ладена. Вона підняла український прапор. Це моя особиста думка”, – сказав Андрій Гнатуш.

Він додав, що пов’язаний із спортом більше 15 років.

“Чотири майстри спорту вийшли із спортзалу, вісім кандидатів, більше 60 вихованців. Це копітка праця над собою, кров через очі, сльози… Це те, що об’єднує. Ми можемо бути зараз по різні сторони, але підтримуємо людські відносини”, – підсумував Андрій Гнатуш.

Нагадаємо, українська легкоатлетка Ярослава Магучіх, яка здобула бронзову медаль Олімпіади в Токіо, прокоментувала обійми після завершення змагання з російською спортсменкою Марією Ласіцкене, яка виграла золото, пише Захід.нет.

За словами спортсменки, у її жесті не було жодного політичного підтексту, а обійми із суперницями – це лише олімпійська традиція.

7 серпня 19-річна Ярослава Магучіх виграла бронзову медаль Олімпіади в Токіо зі стрибків у висоту. Олімпійською чемпіонкою стала російська легкоатлетка Марія Ласіцкене під прапором ОКР, оскільки Росію дискваліфікували через допінг, а срібною призеркою – австралійка Нікола Макдермот.

Після завершення змагань українка обняла суперниць, зокрема росіянку Ласіцкене, що викликало обурення в українських соцмережах. Зокрема, те, що Магучіх є молодшим лейтенантом ЗСУ, а Ласіцкене – капітаном Збройних сил РФ. Відтак заступниця міністра оборони Ганна Маляр запланувала зустріч із спортсменкою та закликала не цькувати її, допоки вона не дасть пояснень свого вчинку.

За колегу вступився бронзовий призер Олімпіади, львівський каратист Станіслав Горуна, і його слова «спорт, мать вашу, поза політикою» та «відчепіться від спортсменів з вашою ****ною політикою» викликали нову хвилю обурення, яка не стихла досі. Сама Магучіх до сьогодні свого вчинку публічно не коментувала.

Leave a Reply