Інноваційні освітні проекти отримали грант у 1,5 мільйона гривень

0
1381

Завершився конкурс освітніх проектів від Київстар у рамках міжнародної ініціативи Make Your Mark. 22 розробки від талановитих учителів середньоосвітніх шкіл 9 областей України будуть реалізовані завдяки гранту на загальну суму 1,5 млн грн.

Минулого року президент Київстар Петро Чернишов запросив талановитих та небайдужих до своєї справи вчителів узяти участь у конкурсі та отримати грант на реалізацію свого освітнього проекту в галузі точних наук. Понад 100 вчителів із 45 населених пунктів 19 областей України представили на конкурс унікальні ідеї, які не передбачені шкільною програмою та які не фінансує держава – це були основні критерії відбору.

«Найкращі інвестиції – в освіту, бо вони точно окупляться. Київстар постійно підтримує талановитих школярів та студентів, а також учителів-інноваторів, які прагнуть підвищити якість навчання та зробити його сучасним. Освічені люди стимулюють розвиток України», – вважає Петро Чернишов, президент Київстар.

Серед переможців було відзначено три проекти з Заходу України:

Летичівський «Природничий навігатор» – це комплексний навчальний сервіс для учнів, які прагнуть поглибити свої знання в природничих науках. Він базується на об’єднанні роботи трьох сайтів – edu.navigator.pp.ua (система управління навчанням), navigator.pp.ua (система керування замовленнями та онлайн-роботи з клієнтами) та  biolog.pp.ua (система просування освітніх послуг). «Природничий навігатор» дозволить покращити й зробити більш зручним як процес викладання, так і навчання для учнів молодших і старших класів. Завдяки активному використанню Інтернет-технологій та інтерактивних онлайн-конспектів учні зможуть здобувати знання з природничих наук поза шкільною програмою, більш ефективно готуватися до ЗНО, а вчителі – проводити вебінари та дистанційні курси.

Івано-Франківська «Школа передових технологій» – це проект, спрямований на підвищення освіченості учнів із 60 загальноосвітніх навчальних закладів області, розділений на декілька комплексних етапів. Проект покликаний допомогти учням 9-11 класів поглиблено вивчати галузі енергозбереження, енергоефективності та передових технологій, і включатиме в себе курси з 3D-друку, моделювання, програмування та робототехніки. Підсумком проекту стане масштабний хакатон ідей.

Львівська «Школа точних наук «Київстар» – проект, покликаний зробити вивчення точних наук корисним, цікавим та інтерактивним шляхом застосування теоретичних знань на практиці. Для досягнення цілей проекту розробники організують літній табір «КИЇВСТАР» на базі Львівського фізико-математичного ліцею, де у форматі тижневих навчальних зборів будуть проводитися практичні заняття зі студентами. Неформальна обстановка і взаємодія між учасниками табору дозволить створити творчу й невимушену атмосферу, що сприятиме поглибленню знань в області фізики та математики. Для більшого заохочення учнів до вивчення точних наук Київстар подарував ліцею сучасний телескоп.

Нагадаємо, Make Your Mark – загальнонаціональна соціально-освітня ініціатива компанії Київстар, діюча в рамках однойменної глобальної програми міжнародної групи компаній VimpelCom. Проект спрямований на підтримку талановитих школярів, студентів-програмістів, стартаперів та молодих підприємців. Ініціатива передбачає підтримку українських школярів, які демонструють найкращі результати в точних дисциплінах – природничих науках, технологіях, включаючи інформаційні, а також в інженерії, робототехніці і математики. 

Залишити відповідь