Інформація про відміну руху потягу “Золочів – Львів” виявилась жартом

0
1041

Про те, що електропоїзд “Золочів – Львів” більше не курсуватиме стало відомо зі слів одного із машиністів, пишуть на Буському медіа порталі.

Головний редактор «Буського медіа порталу» Роман Матвіюк отримав відповідь від Львівської залізниці щодо ймовірної відміни ранкового електропоїзда №6031 «Золочів- Львів», що відправляється зі станції Красне о 06.12 годині.

На початку березня мешканці Буського району, які часто користуються залізничним транспортом, повідомили  виданню та у соціальних мережах про те, що курсування ранкового електропоїзда планують відмінити. Проте, у Львівській залізниці таку інформацію заперечили.

“Відповідно до фактів викладених у Вашому звернені та масових зверненнях пасажирів в моторвагонному депо Львів та службі приміських пасажирських перевезень проведено службове розслідування. Встановлено, що ніхто з підрозділів залізниці, вказівки про відміну вказаного поїзда не готував, з пояснень локомотивної бригади, яка обслуговувала цей поїзд оголошень подібного змісту вони не робили, однак оголошення чули та провели перевірку задньої кабіни на наявність сторонніх осіб. Скоріш за все, це оголошення являється хуліганською витівкою осіб, які проникли у задню кабіну машиніста. З метою попередження подібної дезінформації у господарстві приміських пасажирських перевезень буде проведено відповідну роботу, вказаний поїзд залишається на курсуванні”, – йдеться у офіційній відповіді.


Leave a Reply