Іконописець Лев Скоп разом із відомими львів’янками творять ангелів надії для військових

1
1080

У Львові вирішили оригінально допомогти військовим на Донбасі – іконописець Лев Скоп разом із відомими львів’янками створили ікони ангелів, на виручені кошти з яких закуплять обладнання для бійців АТО. Про це пише ІА ZIK.

Участь в арт-проекті взяли колекціонер Роксолана Шевчук, народний депутат Оксана Юринець, представниця «Союзу Українок» Ростислава Федак та багато інших відомих львів’янок.

Загалом, допомагати військовим вирішили жінки з різних поколінь – від 14 до 85 років.

Ангелів надії малювали на спеціальних ґонтах (маленькі дерев’яні дощечки, якими покривають дахи) із Церкви Святого Юра, що в Дрогобичі.

Іконописець Лев Скоп переконує – навчитися малювати ангелів може кожен, і це взагалі не важко. Адже кожна людина від народження має здатність до будь-якого мистецтва. Просто не завжди її в собі розвиває.

«Я дуже радий, що організовують такі акції. Коли довкола хтось відгукується, щоб допомогти військовим, завжди погоджуюся. Бо допомагати військовим – для мене дуже важливо. Не треба бігати і кричати, що хата горить. Треба її гасити. Це мій принцип. Тому починати потрібно з себе – адже будь-хто може допомогти українським військовим», – наголошує Лев Скоп.

За його словами, ангели ці особливі. І цілком нормально, якщо хтось з них, до прикладу, буде з електрогітарою. Бо кожен відчуває і бачить свого ангела по-своєму.

Благодійний аукціон, з якого виручать кошти для військових, відбудеться у Музеї Франка приблизно у День вишиванки (третій четвер травня).

Усі гроші, які вдасться отримати, передадуть волонтерам, які допоможуть українським військовим.


1 коментар

Leave a Reply