Ігоря Телішевського переобрали головою Львівської обласної організації УКРОПу

0
1837

У Львові відбулися вибори голови обласної організації партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП». За одноголосним рішенням делегатів переміг чинний голова осередку, депутат Львівської міської ради Ігор Телішевський.

«УКРОП росте та розвивається. В цьому не тільки моя, але й ваша заслуга. За ці роки львівський осередок поповнився ініціативними, кмітливими, шанованими людьми, які разом розбудовують Львівщину. Відколи у міських, обласних, районних радах з’явилися укропівці, то за цей час люди повірили в щирість намірів, оцінили результати роботи та почали долучатися до розвитку міста. Тепер наше головне завдання – не втрачати зв’язок з людьми. Продовжуємо розбудовувати партійні організації у містах та селах області, гуртувати навколо себе активістів та патріотів. Маю надію, що в майбутньому це буде той кістяк, який зможе показати ту якість роботи, про яку мріють всі львів’яни. Працюємо в тому ж напрямі!» – подякував однопартійцям Ігор Телішевський.

Крім переобрання голови, відбулося обрання делегатів на XIV всеукраїнський з’їзд партії. Ними стали 23 укропівці зі Львова та області.

«Майбутній з’їзд, який відбудеться на початку березня в місті Київ, – дуже важлива подія для партії. Адже наші делегати обиратимуть голову УКРОПу. А від того, хто очолить команду, передусім залежатиме подальший розвиток політичної сили. Це також суттєво вплине на можливість позитивних змін в Україні. Впевнений, що наші обранці гідно представлять Львівщину», – вважає голова Львівської обласної партійної організації Ігор Телішевський.

Довідка УКРОПу.

Ігор Телішевський очолює Львівську обласну організацію партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» з 2015 року. Впродовж цього часу у Львівській області створено півсотні партійних осередків УКРОПу. Укропівець є головою фракції партії УКРОП у Львівській міській раді. Активно працює задля розвитку міста, зокрема, поліпшенням безпеки та житлово-комунальних умов львів’ян.


Leave a Reply