«Європейська Солідарність» ініціюватиме скасування містобудівних умов та обмежень, виданих виконкомом Садового

0
656
Фото з відкритих джерел

Фракція «Європейська солідарність» ініціюватиме перед депутатським корпусом Львівської міської ради скасування всіх рішень виконкому, які стають початком для незаконної забудови Львова.

Як пише  «Кулемет», про це повідомив на своїй сторінці у ФБ керівник фракції «ЄС» у ЛМР Петро Адамик.

Як зазначається, «ми також попереджаємо всіх членів виконкому, що кожен з них, хто підтримав і проголосував за такі рішення, не отримає підтримки нашої фракції під час розгляду кадрових призначень. Сподіваюсь, що позицію Європейської Солідарності підтримають всі депутати Львівської міськради».

«Депутати «Європейська Солідарність Львів» просять членів виконкому найближчим часом зосередитись на боротьбі з пандемією та подоланні негативних наслідків економічної кризи.

В центрі уваги керівників виконавчої влади, на наше переконання, сьогодні має стояти оперативне реагування на запити медичних установ, зокрема, забезпечення потреб хворих та медиків, пошук дієвих форм допомоги підприємцям, які потерпають від наслідків карантину, допомога соціально вражливим категоріям, передусім літнім людям, а також підготування до періоду посиленої ізоляції»,- зазначається у повідомленні.

Фракція Європейська солідарність, і я особисто, як її керівник, ініціюватиме перед депутатським корпусом Львівської…

Опубліковано Петро Адамик Четвер, 10 грудня 2020 р.


Leave a Reply