Гриценко хоче об’єднатись із Садовим. А як же Гірняк?

0
3173

Лідер «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко шукає шляхи до об’єднання близьких за духом політичних партій.

Про причини такого рішення він розповів в ефірі на телеканалі «NewsOne», йдеться на сайті партії “Громадянська позиція“.

«Насправді, протягом останнього місяця і більше ми проводимо консультації, переговори щодо поєднання зусиль. Хто:я («Громадянська позиція»), Андрій Садовий ( «Самопоміч»), Михайло Саакашвілі («Рух нових сил»), Василь Гацько («ДемАльянс»), Олександр Солонтай («Сила людей»), Дмитро Добродомов (Народний контроль»), Микола Катеринчук («Європейська партія»), Юрій Дерев’янко («Воля»), тобто ті партії, які близькі для нас за своїми цінностями, за своїми програмними установками, за своєю позицією протягом останнього часу, особливо в цей період, включаючи Майдан і після «Революції Гідності», – зазначив Гриценко.

На його думку, консолідація всіх зусиль – єдина переможна стратегія на майбутніх парламентських виборах.

«Ми розуміємо, наскільки потужний ресурс сконцентрував в своїх руках Порошенко: фінансовий (мільярди), медійний (відрізавши нас від ефірів, мене і Саакашвілі в тому числі), силовий (включаючи контроль над усіма, крім НАБУ, антикорупційними органами), ЦВК (підвішена), закон про вибори не хочуть прийняти, а хочуть залишити ту корупційну мажоритарну складову, і оті червоні лінії, які вони переходять постійно. Ми переконані, що наступна виборча кампанія з боку влади буде «безбашена», такий «останній бій». Тому що вони розуміють, що їх чекає, і не всім вдасться втекти. Вони це розуміють. І протистояти цьому, бути альтернативою, можна тільки об’єднавши зусилля. От ми [політична партія «Громадянська позиція» – ред.] вже ходили на вибори зі стартовою позицією 11%, завершили – 3%. Тому що канал Коломойського за командою Порошенка «вбив» нашу політичну силу. Так само можуть вбити і «Рух нових сил», і «Самопоміч», і геть усі партії. Якщо всі підуть окремо – їх розіб’ють! І залишиться те, що було», – сказав він.

Нагадаємо, заступник голови Львівської облради Володимир Гірняк раніше балотувався на посаду мера Львова. Він постійно критикував рішення Садового. А як буде тепер?


Leave a Reply