Гринда вимагає відремонтувати залізничні переїзди у Львові

0
1485

Депутат Львівської міської ради від УКРОПу Іван Гринда звернувся до головного інженера, першого заступника директора регіональної філії “Львівська залізниця” ПАТ “Українська залізниця” Зіновія Заньківа з проханням провести ремонт залізних переїздів у місті.

Під час проведення особистих прийомів громадян, до мене, неодноразово звертались мешканці щодо незадовільного стану залізничних переїздів у нашому місті. Зі слів львів’ян, нагального ремонту потребують переїзди по вул. Зеленій, вул. Богданівська та вул. Луганська. Особисто відвідавши згадані вище залізничні переїзди, мною було зафіксовано жалюгідний стан дорожнього полотна, що створює затори та може призвести до аварійної ситуації», – наголосив Іван Гринда.

Він переконаний, що для державного підприємства ремонт таких незначних ділянок є репутаційним елементом та необхідним у час коли місто потерпає у численних заторах.

Нагадаємо, ще минулого року Іван Гринда на сесії Львівської міської ради звертався з аналогічним проханням до директора регіональної філії «Львівська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Івана Груника. Проте, жодного вирішення даної проблеми наразі немає.


Leave a Reply