Громади Львівської області розвивають проектний менеджмент

0
1010

24 січня у Львівському Центрі розвитку місцевого самоврядування (ЦРМС) відбувся навчальний семінар з розвитку навичок проектного менеджменту, організований спільно із Департаментом міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА.

Радник з питань регіонального розвитку Львівського ЦРМС Іван Кульчицький розповідає, що «навчальний семінар з розвитку навичок проектного менеджменту в ОТГ має на меті ознайомити учасників із базовими засадами та посприяти розвитку спроможності об’єднаних громад, особливо на етапі підготовки професійних кадрів».

Знавці своєї справи і успішні реалізатори міжнародних програм Ярослава Сорокопуд, Валентина Когут та Станіслав Безушко поділилися досвідом та розповіли про тенденції розвиткових проектів. Зокрема, Ярослава Сорокопуд презентувала програму “Рука допомоги”, яка успішно реалізується на рівні громад і стає корисним досвідом і суттєвими фінансами для креативних ідей місцевого значення.

Спікер Станіслав Безушко розповів для проектних менеджерів громад Львівщини про реалізовані проекти 2017 році Київським діалогом, який підтримав понад два десятки проектів з бюджетами від 25 до 60-ти тисяч гривень, спрямовані на міські простори, взаємодію влади, громади і бізнесу.

Експерти поділилися секретами успіху отримання та реалізації проектів міжнародних донорських організацій, особливостями підготовки заявок і переліком наявних програм. Суттєву увагу приділили визначенню інтересів окремих громад і її кореляції зі стратегією розвитку громади та регіону в цілому.

Окрім цікавих презентацій, учасники семінару, познайомилися між собою, попрацювали у групах, обмінялися ідеями і сформували плани подальшої співпраці. Директор Львівського ЦРМС Андрій Бринь наголосив, що підрозділ і надалі буде підтримувати громади, допомагати їм готувати стратегії, навчати спеціалістів і обмінюватися досвідом.

Участь у заході взяли голови об’єднаних територіальних громад, особи, відповідальні за напрям міжнародної технічної допомоги, адміністрування фінансового сектору, фінансисти, активні представники культури і громадські активісти.

Захід відбувся у приміщенні Львівського центру розвитку місцевого самоврядування, що діє за підтримки Програми Європейського Союзу «U-LEAD з Європою».

Дарія Зубрицька

 

Leave a Reply