Громадські слухання щодо підвищення вартості проїзду у електротранспорті Львова не відбулись

1
888
Трамвайний вагон
Трамвайний вагон "Tatra KT4D", придбаний у 2008 році в Ерфурті

Громадські слухання щодо недоцільності підвищення вартості проїзду у електротранспорті міста Львова визнали такими, що не відбулись. Про це пише Кулемет.

Відповідно, під час цих слухань не прийнято жодного рішення.

Спочатку лічильна комісія кілька разів підраховувала голоси “за” та “проти”, проте згодом виявилось, що кількість учасників громадських слухань зафіксована невірно, відтак усі підрахунки є неточними.

Головуючий на засіданні, депутат Львівської міськради Іван Гринда визнав слухання такими, що не відбулись.

Натомість окремі представники “Львівелектротрансу” у соціальних мережах продовжують наполягати на тому, що більшість голосів все-таки була “за” прийняття цього рішення.

Ініціатор громадських слухань, депутат Ігор Телішевський заявив, що буде радитись із колегами депутатами щодо того, чи доцільно ініціювати ще раз проведення таких самих слухань.

Водночас його колега, депутат Ігор Зінкевич у соціальній мережі написав про те, що тариф таки зросте до 5 гривень з 1 травня цього року.


1 коментар

  1. Самі слухання піж контролем дупортаментів міської з Ради, це вже знущання над громадою. Пів залу нагнані робітники єлектротрансу. Не було навіть роздано програми єлектротрансу і єкономічних розрахунків. Але головне мене не пустили на слухання по паспорту і пенсійному посвідченню Франськівського району, працівники відділів місьвиконкому. А це вже суд і ще одна відміна результатів слухань. Ніколи не треба депутатів допускати до ведення такіх сборів. а що Укроп погано підготувався і не предбачив того що в зал прийдуть половина перевізників….. то вчимось на помилках. Е закон України про те як проводити слухання – а що багато умонемічних в керівники пробились, так то громада власник всьго пошуткувала на виборах! Ось і маємо шоу одного актора, якого на сцені і не видно!

Leave a Reply