Громадська рада при Львівській ОДА звернулась до Порошенка і Гройсмана

0
1437

FreeSentsov: До Порошенка і Гройсмана звернулась Громадська рада при ЛОДА щодо звільнення українських політв’язнів.

Про це йдеться на офіційній сторінці громради у фейсбук

На черговому засіданні Громадська ради при Львівській обласній державній адміністрації одноголосно підтримала пропозицію направити звернення до Президента України, Голови Верховної ради України та Міністра закордонних справ України щодо звільнення українських політв’язнів у Російській Федерації, зокрема відомого режисера – Олега Сенцова.

У своєму звернення представники громадської ради наголосили, що довготривале голодування Олега Сенцова загрожує не лише його здоров’ю ай життю. Відтак просять якомога швидше вжити максимально можливих заходів по звільненню усіх українських політв’язнів у Російській Федерації.

Нагадаємо, 10 травня 2014 року Олега Сенцова, Геннадія Афанасьєва, Олексія Чірнія та Олександра Кольченка затримали співробітники російських силових структур в Сімферополі. Їм було пред’явлено звинувачення у підготовці терористичного акту. Заінформацією спецслужби РФ, затримані готувалися у складі терористичної організації до здійснення вибухів у ніч на 9 травня 2014 року саморобних вибухових пристроїв біля меморіалу «Вічного вогню» і пам’ятника Леніну в Сімферополі, а також підпалів офісів громадської організації «Русская община Крима» та представництва партії «Едина Россия» в Сімферополі 14 і 18 квітня 2014 року.

Залишити відповідь