ГПУ ініціюватиме посилення відповідальності за аварії, – Сарган

0
1293

Київ, Харків, Черкаси, Житомирська, Одеська чи Бориспільська траси….

Ніщо так не стискає серце від болю, а кулаки – від люті, як повідомлення про невинні жертви на наших дорогах. Особливо коли гинуть діти, а винуватці жахливих ДТП – ті, хто увірував у свою безкарність.

Про це у Фейсбуці пише прес-секретар ГПУ Лариса Сарган.

“Велика кількість ДТП із летальними підсумками за останній рік дійсно жахає. Очевидно, що питання безпеки на дорогах має вирішуватися комплексно. Тут і правила дорожнього руху, і якість доріг, і їх освітлення в темний час доби, і робота суддів, і законодавчі зміни…

Загиблих, на жаль, не повернути. Але за вчинені злочини має настати справедливе покарання.

Саме тому Генпрокурор Юрій Луценко тримає на контролі розслідування усіх резонансних ДТП, де загинули люди. Маємо гарну співпрацю з Національною поліцією у розслідуванні таких злочинів. Можу сказати, що патрульні здебільшого діють правильно і жорстко щодо тих, хто скоїв злочин на дорозі.

Прокурори в судах до останнього відстоюють сторону звинувачення, щоб ті, хто скоїв злочин, отримали належне. У минулому році до суду було скеровано 1689 обвинувальних актів по смертельних ДТП. А за перше півріччя цього року – вже 1031.

У той же час очевидно, що є необхідність посилення відповідальності за скоєні злочини на дорогах. Адже у 2017 році із 1324 засуджених за справами зі смертельними ДТП, до позбавлення волі були засуджені 276 осіб, тобто лише кожний п’ятий винуватець.

Переконана, прокуратура ініціюватиме відповідні законодавчі зміни, а парламент їх розгляне якнайшвидше”, – написала Сарган.

Залишити відповідь