Головний популіст дня: Цимбалюк, який нахваляє міліцію часів Януковича

0
1272

Номінується очільник “Батьківщини” на Львівщині Михайло Цимбалюк, який вважає, що міліція при Януковичу була кращою за реформовану поліцію

Номінувала його група “Антипопулісти” на сторінці у соцмережі “Facebook“, передає Depo.ua.

Спілкуючись із журналістами Стрийщини, він заявив: “Період селфі завершився, молоді люди, які прийшли в Нову поліцію, тепер звідти тікають… Сьогодні потерпілі від крадіїв вже навіть не звертаються в поліцію, зневірившись, що їм там допоможуть”.

По-перше, пан Цимбалюк – генерал міліції, тобто людина, яка мала безпосередній стосунок до тієї міліції, яка заплямувала себе поборами на автошляхах, корупцією, злочином у Врадіївці, “Беркутом”, який убивав людей на Майдані. Так, у нинішньої поліції багато проблем, але не Цимбалюку про них говорити.

По-друге, це той чоловік, який за часів Януковича очолював спочатку Тернопільщину, а потім Львівщину. Тобто, він підпав під дію закону про люстрацію. І сидів би Цимбалюк на пенсії, якби не Юлія Тимошенко, яка піднесла його до висот керівника партійного осередку Львівщини, звідки він тепер кидається звинуваченням в бік нинішньої влади. Стара міліція була кращою? Так Цимбалюк скоро добалакається, що і Януковича не треба було скидати, і Тимошенко за того режиму сиділа справедливо.

Leave a Reply