Голова НБУ приїхав до Львова

0
1357

13 квітня 2018 року в Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбудеться науково-практична конференція студентів та аспірантів «Інтеграційні тренди в Європі та їх вплив на регіон».

Про це інформує прес-центр ЛНУ ім.Франка.

Молодіжну конференцію проводять Національний банк України (НБУ) спільно з Національним банком Польщі (НБП) за підтримки Львівського національного університету імені Івана Франка, Університету банківської справи та Варшавської школи економіки.

А відтак, урочисте відкриття наукового зібрання відбудеться за участі Ректора Львівського університету Володимира Мельника,  голови Національного банку України Якова Смолія і представниці  Національного банку Польщі Анни Тшецінської. Зауважимо, що для Якова Смолія участь у конференції – перший офіційний візит до Львова від часу його призначення на посаду голови Національного банку України.

Загалом участь у конференції візьмуть студенти та аспіранти провідних українських вищих навчальних закладів, які досліджували мікро- та макроекономічні аспекти функціонування банківського сектору, особливості проведення монетарної та макропруденційної політики, а також вивчали проблеми євроінтеграційних процесів країн Європи та України. Усі наукові роботи молоді пройшли попередній відбір.

Окрім того, в рамках роботи конференції свої наукові напрацювання презентуватимуть представники Національного банку Польщі, студенти та аспіранти польських навчальних закладів.

Важливо, що учасники конференції отримають унікальну можливість пройти стажування в одному із центральних банків і відвідати щорічну міжнародну дослідницьку конференцію НБУ і НБП «Взаємодія фіскальної та монетарної політики», яка відбудеться 31 травня та 1 червня 2018 року в місті Києві.

Урочисте відкриття конференції відбудеться в Актовій залі Львівського університету (вул. Університетська, 1) 13 квітня 2018 року о 10.00.

 

Залишити відповідь