Глава УГКЦ презентував у Львові книгу «Діалог лікує рани»

0
854

У Львівському національному університеті імені Івана Франка в рамках ювілейного 25-го Книжкового форуму (25 Book Forum) відбулася презентація книги глави Української Греко-Католицької Церкви Блаженнішого Святослава Шевчука «Діалог лікує рани». Про це інформує Народний фронт Львівщина.

Модератором презентації виступив голова комітету з питань культури та духовності Верховної Ради України, народний депутат фракції «Народний фронт» Mykola Kniazhytsky.

Книга «Діалог лікує рани» написана у формі діалогу-інтерв’ю із Блаженнішим польського журналіста Кшиштофа Томасіка і адресується як польським, так і українським читачам.

Глава УГКЦ наголосив, що часом діалог важко дається політикам, сусідам, близьким людям, тому неважко уявити, яким нелегким є ведення діалогу між двома різними народами, тим паче, якщо українсько-польське примирення зараз переживає складний історичний момент.

Втім своїми чесними відповідями Блаженніший Святослав закликає польську та українську сторони до спілкування і наводить приклад великого «апостола діалогу і примирення» Івана Павла ІІ, який руйнував мури непорозумінь у Європі.

«Діалог для мене є ІНСТРУМЕНТОМ ЛІКУВАННЯ і ТЕРАПІЇ РАН… Ми повинні сьогодні творити для діалогу всі можливі контексти – як між собою, в наших родинах, церквах, українському суспільстві, так і в міжнародному контексті», – наголосив глава УГКЦ.

Під час презентації з вітальним словом також виступили президент Петро Порошенко та власне автор книги, редактор Католицького інформаційного агентства Кшиштоф Томасік.


Leave a Reply