Гірняк вважає, що громадські слухання у Львівській облраді є позитивним сигналом

0
1884

У Львівській обласній раді завершилося громадське обговорення програм кандидатів на заміщення посад генеральних директорів закладів охорони здоров’я Львівщини.

Про це інформує прес-служба Львівської обласної ради.

Перед представниками громадських організацій, медичною спільнотою виступили претенденти на керівні посади таких комунальних установ: Львівської обласної клінічної лікарні (Ван Доеверен Наталія Романівна, Гичка Михайло Михайлович), Львівського обласного клінічного перинатального центру (Біль Ірина Андріївна, Москвяк-Лесняк Дзвенислава Євгенівна, Малачинська Марія Йосипівна),Львівської обласної клінічної психіатричної лікарні (Губар Олександр Михайлович, Чечотка Богдан Романович), Львівського обласного госпіталю ветеранів війни та репресованих імені Юрія Липи (Колачинський Микола Іванович, Голдун Андрій Богданович, Сав’юк Андрій Петрович, Касян Сергій Васильович, Прикупенко Максим Васильович) та Львівської обласної інфекційної лікарні (Федоренко Сергій Мирославович).

Заступник голови Львівської обласної ради, голова конкурсної комісії Володимир Гірняк вважає, що такі громадські обговорення є дуже позитивним сигналом.

«На сьогоднішні слухання прийшло дуже багато людей – ті що підтримують, а також ті, що критикують. І завдяки цьому народжується насправді істина. В той же час і самі претенденти на посади відчувають жорсткий контроль з боку громадськості. Приємно також, що те що зараз відбувається нікого не залишає байдужим», – зауважив Володимир Гірняк.

Відтак уже від сьогодні, 3 квітня, стартують самі конкурси на заміщення керівників закладів охорони здоров’я облради. Відповідний графік проведення засідань, які триватимуть до 5 квітня, затвердила конкурсна комісія.

На розгляд комісії, трудових колективів, громадськості претенденти на керівні посади в закладах охорони здоров’я представлять свою візію розвитку установ у середньостроковій і довгостроковій перспективі. Відтак комісія у закритому режимі обговорить кандидатів та обере найдостойнішого.

Остаточне затвердження переможців конкурсу відбудеться на сесії Львівської обласної ради.

Залишити відповідь