Генеральна Асамблея ООН схвалила безпрецедентно жорстку резолюцію на підтримку України, – Яценюк

0
975

Російська дипломатія любить вдавати авторитетність. Надуті щоки. Грізні погляди. Якщо треба, то й слово нецензурне. Що казати: високий єфрейторський клас. Про це у Фейсбуці пише лідер партії “Народний фронт” Арсеній Яценюк.

“Учора російську пиху знову збито. Генеральна Асамблея ООН схвалила безпрецедентно жорстку резолюцію на підтримку України і з вимогою демілітаризації Криму. Прекрасна відповідь на вчорашні репліки Кремля про якісь «провокації» з українського боку.

Цей важливий документ продовжує і розвиває корпус міжнародних документів з протидії агресії Росії, який наш уряд розпочав формувати зі схвалення історичної резолюції Генеральної Асамблеї ООН 24 березня 2014 року.

Навіть така складна структура, як Всесвітня Організація, ясно каже Москві: не брешіть, припиніть нарощувати зброю, забирайтеся геть з України і нарешті заспокойтеся.

Дякую українським дипломатам та всім нашим партнерам за важливу новину.

Пам’ятаймо про підтримку тих, хто виступив на користь резолюції.

І не забуваймо тих, хто проголосував проти. Їм варто поспівчувати – вони голосували проти себе”, – йдеться у повідомленні.

В ООН проти українського проекту резолюції по Криму проголосували Росія та ще 18 держав, пише Еспресо.
Повний список противників української резолюції оприлюднила у Twitter місія України при ООН.
Проти резолюції проголосували:

1. Вірменія
2. Білорусь
3. Болівія
4. Бурунді
5. Камбоджа
6. Куба
7. КНДР
8. Іран
9. Лаос
10. М’янма
11. Нікарагуа
12. Росія
13. Сербія
14. Південний Судан
15. Судан
16. Сирія
17. Узбекистан
18. Венесуела
19. Зімбабве

“Закарбуйте цей список. Не рахуючи відвертих сателітів Росії, зверніть особливу увагу на країни СНД. Ось і вся солідарність. Шикарний урок для наших політиків!” – написав постійний представник України при ООН Володимир Єльченко.

Leave a Reply