Галина Янко: Ми можемо скільки завгодно кричати про зраду, але ніхто замість нас не вирішить проблеми зі зрадниками всередині цієї країни

0
2585

Сьогодні відбулася робоча зустріч з Керівником Пенсійного Фонду у Львівській області щодо запитів пенсійних справ наших громадян (внутрішньо пепеміщених осіб), які проживали в Криму до ФСБ Російської Федерації. Про це у Фейсбуці пише громадський активіст Галина Янко.

“Позиція щодо запитів Пенсійним Фондом України грунтується на «Угоді про гарантії прав громадян держав-учасниць СНД в галузі пенсійного забезпечення» від 13.03.1992 року. Хочу наголосити, що керуючись цією Угодою, Пенсійний Фонд України визнає тимчасово окуповану територію, зокрема Крим – територією Російської Федерації, а це неприпустимо! Ми не можемо надсилати персональні дані наших громадян країні окупанту на підставі цієї угоди, бо Крим – це Українська земля!

Наших громадян, що жили в Криму до окупації зрадили двічі, перше – це коли покинули їх на призволяще ворогові, друге- це коли здають їхнє місцеперебування і персональні дані на мирній територї України. Сім‘ям переселенців приходять погрози, вони бояться за безпеку своїх родин, а правоохоронні органи нажаль не реагують на це.

Тому, сьогодні напрацьовано звернення до Кабінету Міністрів України щодо «Внесення змін до Постанови КМУ від 8 червня 2016 року за номером 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам»», яким ПФУ зобов‘язний надсилати ВИКЛЮЧНО запит про отримання електронної пенсійної справи отримувача пенсій, без запитів до країни окупанта. (На сьогодні ПФУ надсилає запити у письмовому варіанті у ФСБ).

Дуже сподіваюся, що найближчим часом Головою ОДА Oleg Synyutka даний проект постанови буде надіслано. Також, дякую народному депутату Oksana Yurynets що підтримали, готую звернення і до Вас. Патріотів що кричать з трибуни ВРУ багато, а коли стоїть конкретне питання безпеки людей – всі по кущах.

Ми можемо скільки завгодно кричати про зраду, але ніхто замість нас не вирішить наші проблеми з зрадниками всередині цієї країни. Дуже хочу аби правоохоронні органи, зокрема і Служба Безпеки України поцікавилися де народилися і навчалися керівники ПФУ …..”, – пише Галина Янко.

Залишити відповідь