Гурт 7TEEN’S став фіналістом фестивалю «Українська пісня/Ukrainian Song Project – 2023»

0
52
Гурт 7TEEN’S став фіналістом фестивалю «Українська пісня/Ukrainian Song Project – 2023»

Після великого відбору івано-франківський бенд 7TEEN’S потрапив у перелік фіналістів Всеукраїнського фестивалю «Українська пісня / Ukrainian Song Project – 2023».

Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу гурту.

Гурт увійшов до шорт-листа з семи учасників. І 17 червня у львівському Fest Republic презентує конкурсний виступ з треком «Тримаю», який вже став популярним серед українських слухачів.

За словами учасників, результат відбору став для них несподіваним, оскільки команда відправила заявку на участь за лічені години до завершення прийому музичних треків.

«Ми не очікували пройти до фіналу, але неймовірно щасливі! Обіцяємо показати крутий результат і подарувати усім нашу українську пісню», – розповіли 7TEEN’S.

Наразі учасники активно готуються до виступу та обіцяють зробити все, аби використати свій шанс на перемогу.

Довідка: Проєкт «УКРАЇНСЬКА ПІСНЯ / UKRAINIAN SONG PROJECT», започаткований з метою пошуку, розповсюдження та промоції україномовної музики різних жанрів в Україні та інших країнах світу. Його випускниками у різні роки стали такі популярні співаки як KHAYAT, ХАС, SHY, Ігор Грохоцький, SOWA та інші.

Переможець проєкту «УКРАЇНСЬКА ПІСНЯ / UKRAINIAN SONG PROJECT» отримає запис та продюсування пісні від професійних саундпродюсерів країни та нагороду від проєкту.

Leave a Reply