Гримак зустрілась із нардепами від Львівщини

0
730
Гримак зустрілась із нардепами від Львівщини

Сьогодні, 26 лютого, голова Львівської обласної ради Ірина Гримак зустрілася з народними депутатами України від Львівщини.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу ЛОР.

До спілкування також долучилися керівництво ОДА, голови депутатських фракцій в обласній раді та голови профільних комісій. Зустріч була ініційована головою Львівської обласної ради з метою обговорення питань, які потребують підтримки народних депутатів України.

«Нові виклики, які ми отримали внаслідок реформи децентралізації, змушують нас оперативно вирішувати проблемні питання на місцях, однак є ініціативи, які Львівська обласна рада спільно з облдержадміністрацією, пропонують народним обранцям від Львівщини допомогти відстояти чи вирішити на центральному рівні. Маємо спільно напрацьовані законодавчі ініціативи, пропозиції від територій, які особливо сьогодні потребують нашої уваги і допомоги,  інфраструктурні проєкти, тобто ті речі, які нам дадуть  можливість розвивати Львівщину на найближчі 5 років і зробити її  успішною”, – зазначила Ірина Гримак.

Голова облради наголосила присутнім на низці основних проблем, які потрібно вирішувати на території області в найближчій перспективі. Це – будівництво очисних споруд, збереження історико-культурної спадщини, монетизація пільг та врегулювання питання соціального захисту постраждалих від Чорнобильської катастрофи, вирішення питання будівництва незавершених об`єктів, покращення дорожньої інфраструктури, допомога медичним установам із закупівлею сучасного медичного обладнання.

«Звертаюся до вас, як до представників Львівщини у різних комітетах парламенту, з проханням активно відстоювати пріоритети рідного краю на рівні Києва, зокрема під час обговорення і затвердження програм, які фінансуються з державного бюджету», – наголосила Ірина Гримак.

Присутні домовилися, що така зустріч народних депутатів з групи «Львівщина» та представників влади області відбуватиметься щомісяця.


Leave a Reply