Гримак злякалась пікету освітян Львівщини

0
640
Гримак злякалась пікету освітян Львівщини

Сьогодні, 20 грудня, під час брифінгу щодо прийняття бюджету області на 2022 рік голова Львівської обласної ради Ірина Гримак наголосила, що цього року обласна рада спрямувала рекордні для Львівщини суми з бюджету в медичну галузь.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу Львівської облради.

Гримак злякалась пікету освітян Львівщини
Гримак злякалась пікету освітян Львівщини
Гримак злякалась пікету освітян Львівщини

Відповідно якість надання медичних послуг стала кращою, придбано нове обладнання.

Галузь культури залишається зі стабільним фінансуванням, депутати планують частково змінити утриманські видатки у сфері спорту, натомість необхідні кошти скерують у спортивну інфраструктуру, на капітальний розвиток. Це будуть потужні інфраструктурні проєкти, які сприятимуть розвитку різних видів спорту на Львівщині.

«Щойно на зустрічі з головами фракцій Львівської обласної ради я запропонувала повернути 250 млн грн на утримання закладів освіти, які фінансуються з обласного бюджету. Але розуміємо, що можливості бюджету з кожним роком зменшуються. Якщо у 2018 році в бюджеті було 18 млрд грн, то сьогодні лише близько 7 млрд грн, це у рази менше. Тому маємо навчитися ставити перед собою чіткі завдання і раціонально витрачати наявні кошти», – пояснила Ірина Гримак.

Голова обласної ради також нагадала, що Львівщина має найбільшу мережу комунальних медичних установ та запропонувала у першому півріччі наступного року провести активну аудиторську перевірку їхньої діяльності. Водночас варто провести аудит комунальних освітніх закладів, у тому числі професійно-технічних училищ, які ще у державній власності, але фінансуються з обласного бюджету. У поле зору мають потрапити також заклади культури й спорту.

За словами Ірини Гримак, повний аналіз господарської діяльності установ і організацій проводитимуть працівники управління майном спільної власності Львівської обласної ради спільно з членами депутатських комісій та профільних департаментів ЛОДА, із залученням професійних аудиторів.

«Аудит необхідний, щоб визначити потреби у фінансуванні, а можливо провести оптимізацію. Я сподіваюся, що депутатський корпус підтримає цю ініціативу голосуванням під час сесійного засідання у вівторок, 21 грудня», – повідомила Ірина Гримак.

Голова обласної ради запевнила, що депутатський корпус ставить перед собою мету у наступному році також досягти перевиконання бюджету і спрямовувати кошти у розвиток різних галузей та на підтримку громад нашої області.

Залишити відповідь