Гримак заявила про можливий розпуск Львівської обласної ради (ВІДЕО)

0
85

Голова Львівської обласної ради Ірина Гримак заявила про можливий розпуск Львівської обласної ради.

Про це Гримак заявила на брифінгу після проведення президії, повідомляє Кулемет.

Члени президії після двохгодинного засідання не змогли прийняти порядок денний, хоча проголосували за дату проведення сесії.

На брифінгу Гримак заявила, що поважає центральну владу за те, що на початку війни вони озвучили тезу про те, що потрібно забути про політику і працювати на перемогу у війні.

“На жаль, ми не бачимо сьогодні, що ні на рівні центральної влади, ні на рівні місцевої влади політика закінчилась. Вона, на жаль, продовжується”, – сказала Гримак.

Голова обласної ради додала, що на Львівщині відсутня якісна політика: “Є політиканство, яке перетворюється у такі засідання президії, які неефективно проявляють виконання своїх завдань та компрометують імідж та лице Львівської обласної ради, яка завжди була форпостом для всього українства”.

“Переконана, що ми знайдемо можливості і зусилля для того, щоб провести сесію обласної ради та прийняти важливі рішення. Якщо ж Львівщина сьогодні не знайде консолідоване рішення, то я вважаю, що таку Львівську обласну раду потрібно розпустити”, – наголосила Гримак.

Leave a Reply