Громадськість Львівщини об’єднала зусилля задля покращення роботи митниці

0
1145
Громадськість Львівщини об’єднала зусилля задля покращення роботи митниці
Громадськість Львівщини об’єднала зусилля задля покращення роботи митниці

Голова Громадської ради при ДФС у Львівській області Ігор Коць додав, що напрацювання якісних рішень для покращення роботи митних органів та ДФС не має сенсу, якщо їх почують, однак до них не прислухаються

Сьогодні, 23 липня, Комісія з питань митної політики ГР при Львівській ОДА та Громадська рада при ДФС у Львівській області на спільному засіданні прийняли рішення про співробітництво та партнерство. Зокрема співпраця передбачатиме консолідацію зусиль та створення партнерських відносин між громрадами задля подолання корупції та боротьби з контрабандою у Державній митній службі України у Львівській області.

Про це інформує громадська рада при Львівській ОДА.

«Переконаний, що співпраця між представниками інститутів громадського суспільства Львівщини дозволить не лише посилити контроль громадськості за належним виконанням роботи митних органів, ай покращить боротьбу з контрабандою та пришвидшить перетворення митниці у нову прозору структуру», – розповів голова Громадської ради при Львівській ОДА Андрій Болюбаш.

Окрім цього на засіданні розглянули поетапну реалізацію реформи Державної митної служби України та обговорили призначення в.о. начальника Львівської митниці ДФС у Львівській області Євгена Сафонова, який також був присутній на засіданні.

«Зараз для громади важливо знати, що керівництво митниці готове до відвертого діалогу та перебудови формату, який був до цього. Нам потрібно робити крок для покращення малого та середнього бізнесу, а також очищати митну службу від корупційних схем», – зазначив голова комісії з питань митної політики ГР при ЛОДА Іван Спринський.

Зі свого боку голова Громадської ради при ДФС у Львівській області Ігор Коць додав, що напрацювання якісних рішень для покращення роботи митних органів та ДФС не має сенсу, якщо їх почують, однак до них не прислухаються. Після чого Євген Сафонов запевнив, що співпраця з громадськістю є одним з приорітетних напрямів його роботи.

«Я людина відверта і пряма, з моменту моєї відсутності багато змінилось, як у кращу так і у гіршу сторону. Тому чекаю від вас допомогти та підтримки для покращення роботи митної служби» – заявив Євген Сафонов

Також представники Громадських рад подякували пану Сафонову за те, що прислухався до їхнього прохання та демонтував славнозвісний «блокпост” з турнікетів, на вул. Костюшка, 1.

Залишити відповідь