Громадська рада при Львівській ОДА співпрацюватиме з Львівською обласною радою

0
288
громадська рада

Відбулася перша робоча зустріч голів постійних комісій Львівської обласної ради та голів комісій Громадської ради при ЛОДА.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу обласної ради.

Сторони обговорили механізми ефективної співпраці та прямого контакту між профільними головами комісій, що дозволить приймати виважені, ефективні та консолідовані рішення громадським сектором і депутатами.

«Сьогоднішня зустріч – перший крок до подальшої плідної та ефективної роботи. Переконана, саме у трикутнику влада, місцеве самоврядування і громадськість знаходиться успішне розв’язання багатьох проблем. Приємно, що представники громадської ради відчули потребу у якісній співпраці з новою каденцією обласної ради.

Тож започатковуємо новий етап роботи – і домовляємося спільними зусиллями працювати на благо Львівщини, реалізовувати спільні ідеї та проєкти», – зазначила голова Львівської обласної ради Ірина Гримак.

«Ми точно розуміємо, що депутати обласної ради – це центр місцевого самоврядування. Ви представляєте і захищаєте спільні інтереси територіальних громад, сіл, селищ і міст. Ми також розуміємо, що цей склад обласної ради є дуже професійним та відкритим до людей.

Я дякую Ірині Ярославівні Гримак за те, що підтримала таку ініціативу. Голови комісій громадської ради познайомляться та обміняються контактами з головами постійних депутатських комісій, що дозволить їм швидко взаємодіяти та спільно розв’язувати нагальні проблеми. Наша співпраця повинна бути відкритою, прозорою, швидкою і якісною», – розповів голова Громадської ради при Львівській ОДА Андрій Болюбаш.


Leave a Reply