Громаді Львова повернуто земельну ділянку в історичній частині міста

0
64
Прокуратура Львівщини підтвердила затримання в.о. міського голови на продажі гуманітарної допомоги

Верховний Суд підтримав позицію прокурорів Львівської обласної прокуратури та повернув земельну ділянку у центрі Львова у комунальну власність.

Про це інформує прокуратура Львівської області, пише Кулемет.

Суд встановив, що всупереч вимог законодавства, Львівська міська рада затвердила технічну документацію з землеустрою та передала в оренду двом приватним підприємствам земельну ділянку площею 0,1 га на проспекті Свободи у Львові строком на 10 років.

Спірна ділянка була сформована і зареєстрована у Державному земельному кадастрі (як об’єкт комунальної власності Львівської міської ради) з цільовим призначенням – для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.

Однак ця ділянка відповідно до чинного законодавства належить до земель історико-культурного призначення, оскільки знаходиться в межах історичного ареалу Львова, а також на ній розміщена пам’ятка архітектури місцевого значення.

Окрім цього, зазначена будівля і відповідна земельна ділянка розташована у буферній зоні об’єкта всесвітньої спадщини ЮНЕСКО

Верховний Суд підтвердив обґрунтованість рішення суду першої інстанції за позовом Галицької окружної прокуратури міста Львова про повернення територіальній громаді Львова земельної ділянки.

Leave a Reply