Grohotsky отримав свій приз за перемогу у телепроекті «Українська пісня»

0
1269

Після перемоги у Національному телепроекті «Українська пісня/Ukrainian Song Project» Grohotsky випускає свій новий сингл «Я Божевільний». Над піснею працювала вся команда проекту  «Українська пісня/Ukrainian Song Project». Власне, запис пісні – це і було нагородою виконавця за перемогу у масштабному проекті. Про це повідомила Галина Гузьо.

«Це новий крок у моїй творчій кар’єрі, – розповідає Grohotsky. – Пісня, яку ми записали, насправді давно у моєму репертуарі, але цей запис став для мене експериментом, адже сингл «Я Божевільний» отримав нове звучання – так, як раніше я не практикував.

Ми довго сиділи на студії, переслухали десятки пісень, довго обирали… І знайшли серед всіх моїх пісень – “Я Божевільний”. Спробували – і нам вдалося! Тож у цій композиції почуєте нового Grohotskу».

«Я Божевільний» – про тонкі грані відносин, коли пристрасть і емоції розбурхують і переповнюють свідомість.

Для того, щоб злетіти над байдужим містом, тобі зможе допомогти лише вчасно підставлене крило коханої людини. Це почуття, які так потрібні нам, і які спонукають нас до чогось неможливого, інколи навіть до БожеВільного…

А вже зовсім скоро продакшн проекту «Українська пісня/Ukrainian Song Project» відзніме відео на пісню Grohotsky «Я Божевільний».

Тим часом, у березні Національний телепроект «Українська пісня/Ukrainian Song Project» оголосить про старт прийому заявок від молодих виконавців, які готові позмагатися за право виступити на стадіоні «Арена Львів» цього літа. Нагадаємо, п’ятий, ювілейний, проект відбудеться у Львові 15 серпня. Організатори уже зараз анонсують грандіозне музичне шоу, яке традиційно збере у місті Лева найкращих українських артистів.

 

Залишити відповідь