Графіки відключень світла на Львівщині мають бути чіткішими, – Козицький

0
105
За добу на Львівщині поселили 10 тисяч переселенців

Відповідно до розпорядження Львівобленерго, відсьогодні електроенергією споживачів Львівщини забезпечують почергово: відключають орієнтовно на 8 годин, тоді повертають на 4 години, а згодом знову відключають приблизно на 8 годин. Через дефіцит потужності в енергосистемі до подібних відключень змушені вдатися у всіх областях нашої країни.

Про це пише Кулемет з посиланням на повідомлення голови ЛОВА Максима Козицького.

“Провів нараду з керівництвом «Львівобленерго» щодо цих відключень. Розумію, що ситуація складна, але графіки планових відключень мають бути чіткішими, щоб жителі області могли спланувати свій час. Чіткі графіки мають скласти і оприлюднити найближчим часом.

Також важливо, щоб оператори «Львівобленерго» за 15-20 хвилин до відключення повідомляли про це об’єкти критичної інфраструктури та виробництва, які є у переліку тих, які дозволили відключати від живлення. В працівників цих об‘єктів має бути час, щоб встигнути вимкнути обладнання чи перейти на інші джерела електропостачання.

Ситуація змінюється динамічно, відповідно потужність, яку надають для Львівської області може збільшуватись чи зменшуватись – відтак зростатиме чи зменшуватиметься кількість й тривалість відключень”, – наголосив Козицький.

Leave a Reply