Господарський сектор не є місцем для білокомірцевих дилетантів, – Андрій Гнатуш

0
1226
Андрій Гнатуш. Фото Правда Тут Львів

Господарський сектор не є місцем для білокомірцевих дилетантів.

Про це у Фейсбуці пише експерт Андрій Гнатуш, коментуючи події у Новому Роздолі на Львівщині.

“Те, що мало місце сьогодні в Новому Роздолі – мало аналог у жовтні 2018… Коли без належного документаційного підтвердження, дві теплоенергоцентралі (Новояворівська та Новороздільська) були по-рейдерськи захопленні під посвідченнями та прикриттям чиновників АРМА… І вже ніхто не говорить, що є уявний майновий комплекс і що хтось комусь постійно пхає палки в колеса… Банальна корупція… За управління активами заплатили 300 тис $… Але коли руки з сраки то, зазвичай, щось йде не так…”, – пояснює Гнатуш.

За його словами, знищені дві колись доглянуті ТЕЦ, на які приїжджали подивитись тепловики з усієї України, нанесено збиток державі у розмірі 1.2 млрд грн, 70 000 людей, які мали цілорічно гарячу воду, з острахом очікують нових опалювальних сезонів…

“Постійні пориви, недогріви, вечори при свічках… Сьогодні ж пропала прісна вода. Всі, хто здійснює цю політичну розправу над Львівщиною – у Києві… Їм все одно…
За перевищення службових повноважень, відповісьте по повній…”, – наголошує експерт.

Він додає: “Що передано в управління – передано, інше – на договірній основі. Господарний сектор – не місце для білокомірцевих дилетантів. Різник, Квітко та інші учасники цього замовлення за гроші, а Гарант М, коли йшов, не соромився на вислови хто, кому та скільки не повинні бути забуті. Так само як і власівці та покровителі на місцях. Не випробовуйте долю. Дайте людям просто робити свою роботу. Ви як Росія… Де з’являєтесь – там техногенна катастрофа”, – йдеться у повідомленні.

Експерт наголошує, що очікує “Вас з нетерпінням 19 травня 2020 у Львівській ОДА.

Гнатуш також радить НАК Тепло не вестись на їх підбурювання.

“Давайте працювати по совісті та закону. Все буде Енергія”, – резюмував Андрій Гнатуш. 

Як повідомила прес-служба Львівської ОДА, сьогодні, 15 травня, під головуванням заступника голови Львівської облдержадміністрації Юрія Бучка відбулася екстрена нарада з метою врегулювання проблемних питань водопостачання у м. Новий Розділ.

Участь у нараді взяли керівник департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства облдержадміністрації Назарій Романчук та представники Новороздільської міської ради, ТзОВ «Енергія- Новий Розділ» та ТОВ «Нафтогаз Тепло».

У межах наради Юрій Бучко зазначив що питання відновлення водопостачання мешканцям Нового Роздолу є пріоритетним для Львівської ОДА.

Відтак, за результатами наради досягнули домовленостей щодо невідкладного відновлення водопостачання у м. Новий Розділ та здійснення спільного контролю за об’єктами, які задіяні в процесі подачі води, до моменту врегулювання усіх спірних юридичних питань.


Leave a Reply