Голови районних рад Львівщини підтримали Петра Порошенка

0
1178

Голови районних рад Львівської області підтримали кандидатуру Петра Порошенка на виборах Глави держави 31 березня цього року.

Про це вони повідомили на прес-конференції у Львові.

«Армія входить в десятку найкращих в Європі, це заслуга кожного із нас, хто платить податки та нашого головнокомандувача.

Реформа децентралізації одна з найуспішніших – кожне село відчуло на собі позитивні зміни. За останній час у нас в районі не закрилась жодна шкода чи народний дім», – зазначила голова Пустомитівської райради Галина Гичка.

Голова Бродівської районної ради Євген Швед розповів про те, що у районі уже завершено будівництво об’єктів, які починались ще 2011 року.

«Вже є перша породілля в Бродівському районі, хіба сліпий цих змін не бачить», – каже він.

Голова Сколівської райради Микола Романишин додає, що за останні 5 років зроблено більше, аніж за 15 років перед тим.

«До нас почали приходити потужні інвестори, є конкретні по розвитку гірськолижних курортів», – додає він.

Голова Сокальської районної ради Микола Пасько зазначає, що Сокальщина розвивається дуже динамічно: проводять ремонти та будівництво доріг, у районі – найнижчий показник безробітності за весь час.

Голова Миколаївської районної ради Тарас Зубрицький підсумовує, що росіяни готові підтримати будь-яку кандидатуру, але не Порошенка.

“Вже багато королів зроблено в бік відокремлення від РФ. Чого варте лиш мовне питання, нарешті звучить частіше українська мова на радіо і ТБ. Сам патріотизм нашого президента показав, що ми на правильному шляху до європейської спільноти”, – переконаний він.

Текст звернення про підтримку Петра Порошенка підписали: голова Сколівської районної ради, голова Городоцької районної ради, голова Жовківської районної ради, голова Кам’янко-Бузької районної ради, голова Радехівської районної ради, заступник голови Стрийської районної ради Войтович, голова Пустомитівської районної ради, голова Самбірської районної ради, голова Старосамбірської районної ради, голова Перемишлянської районної ради, голова Бродівської районної ради, голова Миколаївської районної ради, голова Сокальської районної ради.

Залишити відповідь