Генерал ЗСУ закликав Садового не ганьбитись, а братися за організацію територіальної оборони

0
2861
Кривонос

Генерал ЗСУ закликав Садового не ганьбитись, а братися за організацію територіальної оборони. Так Сергій Кривонос відреагував на прохання мера Львова до посольства США допомогти організувати у місті територіальну оборону. Про це він написав на своїй фейсбук-сторінці, передає Кулемет.

За словами Сергія Кривоноса, те, що Садовий просить посольство США організувати у Львові територіальну оборону є “черговим прикладом того, що хтось просить йому ще щось зробити”.

“Найбільший сором, який можна собі уявити. У Львові тисячі людей, які вже давно займаються питаннями підготовки ТРО. Вони мотивовані, мають чудовий досвід бойових дій і мають наснагу розвивати свій вишкіл”, – зазначив Сергій Кривонос.

На його думку, ментальність Садового “закордон нам допоможе” вкотре показує, що керівники, вибрані народом, не вірять або бояться власного народу.

“А що мер Львова зробив для розвитку територіальноі оборони свого міста? Скільки тирів побудував, скільки таборів провів, аби об‘єднати людей у цьому напрямку? Чим допоміг тим, хто цим займається вже не перший рік? Пане Садовий, у Львові я двічі зустрічався з десятками людей, які цим займаються. Опустіться на землю, не бійтесь цих людей. Америка далеко, а львів’яни поряд. Ви самі спроможні це зробити. Повірте в себе, запросіть в свою команду тих, хто зможе це створити. Законопроєкт 4504 надає відповідь на багато питань, які поки не вирішуються. Ви можете його підтримати, а реалізація цього закону зробить у Львові найкращу територіальну оборону. Скільки депутатів міської ради є членами територіальноі оборони? Ось Вам відповідь на Ваше прохання. Ніхто, крім нас, не захистить наші родини, домівки, вулиці, села і міста”, – написав генерал ЗСУ.

Залишити відповідь