Форум видавців у Львові пройшов без порушень публічного порядку

0
814

В Палаці мистецтв та ще у п’ятдесяти локаціях у Львові з 19 по 25 вересня відбувався ювілейний Book Forum, правопорядок в центральній локації забезпечували працівники Управління поліції охорони у Львівській області.

Щоденно виставлялось дев’ять постів, для несення служби на яких залучалось тринадцять працівників Управління. Загалом захід охороняли 65 співробітників Управління поліції охорони у Львівській області.

Форум видавців – це найбільший книжковий, літературний, культурний фестиваль України і Центрально-Східної Європи. Фокусна тема фестивалю 2018 року – Ринок свободи.

В межах Форуму видавців нагородили видавців 25 найкращих книжок “BFL Best Book Award”. Загалом участь у Форумі взяло близько 250 видавництв з усіх областей України, прибули понад сім десятків авторів із двадцяти п’яти країн світу, а відвідали захід тисячі людей. Також до Львова привезли рекордну кількість книг – 250 тонн.

Окрім того, 22 вересня відбулось святкування чергового річниці з дня відкриття одного з торгівельних центрів Львова. Цей масштабний захід, на якому були присутні тисячі львів’ян та гостей міста, також охороняли працівники Управління поліції охорони у Львівській області. Захід пройшов без порушень громадського порядку.

© Головне управління Національної поліції у Львівській області: https://lv.npu.gov.ua/news/policziji-oxoroni/forum-vidavcziv-u-lvivskomu-palaczi-mistecztv-projshov-bez-porushen-publichnogo-poryadku/

Leave a Reply