Форум місцевого розвитку спрямований на пошук ефективних рішень для громад, – Галина Литвин

0
453

Виконавча директорка Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна» Галина Литвин в ефірі програми «Кулуари», що на хвилях комунальної радіостанції Львівської обласної ради «Радіо Перше», анонсувала проведення на Львівщині V Форуму місцевого розвитку, пише Кулемет.

Захід відбудеться у Трускавці 2-3 вересня. Вибір місця проведення форуму не випадковий, за словами Галини Литвин, важливо говорити про перспективи функціонування громад на їхній території, а не у великих містах, які й так є центрами прийняття адміністративних рішень.

«Ми плануємо дискусії про те, як підвищувати ефективність громад, хочемо виявити ті проблеми, які заважають територіям ставати спроможними. Форум відбудеться напередодні планування бюджетів уже на 2022 рік. Тому рішення і пропозиції, які напрацюють практики самоврядування разом з кращими експертами, можливо імплементувати у бюджетний процес»,- зазначила Галина Литвин, наголошуючи на важливості та авторитетності заходу.

Організатори форуму Львівська обласна рада та Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна».

«Концепція форуму передбачає багаторівневе представництво, нам треба залучити усіх, хто впливає на місцевий розвиток. Тому серед спікерів представники парламенту та уряду, керівники органів самоврядування з різних регіонів України, сусідніх держав-членів Європейського Союзу, представники Європейської Комісії. Ми переконані, що представники усіх рівнів управління разом зможуть максимально ефективно зануритися в тематику і проблематику формування і розвитку громад не лише Карпатського регіону, а й цілої держави», – наголосила виконавча директорка асоціації.

Leave a Reply