Фірмові водостічні системи «Galeco»

0
637

Польська компанія Galeco Sp. z o.o. – відомий світовий виробник брендових систем відведення дощової та талої води, пропонує асортимент ринв та елементів кріплення

Польська компанія Galeco Sp. z o.o. – відомий світовий виробник брендових систем відведення дощової та талої води, пропонує асортимент ринв та елементів кріплення. Виробництво водостічних систем Galeco має низку особливостей, характерних лише для даного бренду. Наприклад, загнуті всередину краї водостоків. Водостічна система, купити яку можна вже в Україні, має підвищену зносостійкість та корозійну стійкість. Поверхня виробів стійка до знебарвлення, дії лугів, кислот, солей, що потрапляють у водостічну систему разом із талою та дощовою водою.

Всі представлені в каталозі водостічні системи Galeco спроєктовані за останнім словом у світі екстер’єрів та архітектури. Вся фурнітура та комплектуючі – преміум класу, відповідає міжнародним стандартам якості та екології.

Асортимент водостічних систем Galeco

Польський бренд розробив серію водостоків для систем відведення дощової води від котеджів, заміських будинків, резиденцій, офісних будівель, ресторанів та іншої елітної нерухомості. Дизайн і характеристики ринв заслуговують на особливу увагу дизайнерів, будівельників і архітекторів.

Які водостічні системи представлені у каталозі польської компанії:

  1. Galeco PVC/PVC 2— якісні та довговічні водостоки, вироблені за технологією коекструзії, що покращує експлуатаційні властивості виробів та стійкість до температурних розширень. Водостоки PVC2 з квадратним профілем заслуговують на особливу увагу дизайнерів проектів.
  2. STAL – напівкруглі глибокі жолоби, виконані з міцного корозійностійкого листа завтовшки 0,6 мм. Поверхня металу покривається декоративним шаром захисним, який забезпечує захист від вологи, сонця, опадів. Для встановлення водостоків Galeco STAL використовують спеціальні з’єднувачі.
  3. STAL2 – інноваційне рішення для вишуканих проектів. Квадратний профіль водостоків ідеально гармонує на тлі презентабельних будівель та підкреслить особливий смак власника особняку.
  4. LUXOCYNK – оцинковані жолоби, для яких характерні всі переваги сталевих конструкцій. Плюс до всього можна додати привабливий зовнішній вигляд та відмінні антикорозійні якості. Термін служби таких систем обчислюється десятками років.
  5. Прихована система BEZOKAPOWY – інноваційне рішення, що дозволяє легко приховати жолоб та водостічні труби у фасад будівлі, незалежно від того, облицьований він штукатуркою, цеглою або плиткою. Завдяки можливості прихованого монтажу системи можна втілювати в життя навіть найсміливіші проекти будинків, без необхідності традиційного монтажу труб зовні фасаду.
  6. NOVA — полегшені пластикові панелі (ПВХ софіти) різного кольору, які одночасно є декорацією даху та вентиляцією для покрівлі.
  7. FLAT ROOFS – рішення для будівель із плоским дахом. Продається у вигляді готових комплектів, куди входить труба, перехідники та ринви.

Замовити фірмові водостоки в Україні

В Україні працюють офіси та склади продукції польського бренду, де потенційні дилери зможуть ознайомитись з новітніми зразками водостоків та укласти контракт на постачання ринв та комплектуючих.

Залишити відповідь