Енергетичний хаос у середині країни переклали на плечі бізнесу, – Андрій Гнатуш (ВІДЕО)

0
2103

Енергетичний хаос у середині країни переклали на плечі бізнесу.

Про це у ефірі одного із телеканалів заявив експерт із питань ЖКГ Андрій Гнатуш, пише Кулемет.

“Субсидіювання і дотація – це механізми, які потрібно використовувати, коли інших варіантів немає. Панове, давайте відходити від позиції, що когось потрібно дотувати, адже платимо однаково ми самі. Чим більше ти заробляєш та чим більш ефективно себе ведеш у бізнесі – тим більшу кількість людей тобі повісять на плечі. Україні від цього потрібно відходити”, – наголосив експерт.

Він також додав, що держава повинна перестати закручувати гайки бізнесу.

“Потрібно нарешті допомогти бізнесу хоч трошки поборотись за ринки збуту, де ми можемо продавати нашу продукцію із доданою вартістю та більше заробляти. Держава повинна встановити прозорі правила гри, а бізнес під них підлаштується”, – сказав Андрій Гнатуш і навів приклад Польщі, яка зменшує ставки на певні види податків.

“Це дозволяє їх бізнесу бути більш ефективним. Чому б нам не піти європейською практикою і не перестати прострілювати коліна підприємствам, які формують ВВП країни, а таки їм допомогти”, – наголошує експерт.

Андрій Гнатуш подискутував із нардепом Данилом Гетьманцевим та наголосив, що “не кидає камені, а пропонує варіанти виходу із цієї кризи”. Також експерт наголосив, що є рівновіддаленим від усіх політичних сил.

Leave a Reply