Електропостачання на Львівщині буде відновлено до 18:00

0
1553

Голова Львівської ОДА просить енергетиків оперативніше повідомляти про ліквідацію наслідків стихії

Електропостачання усіх населених пунктів на Львівщині буде відновлено до 18 години. Про це під час апаратної наради повідомив голова правління ПрАТ «Львівобленерго» Володимир Матвіїшин.

«Станом на 10 годину ранку ми маємо повністю знеструмлено 7 ліній та 10 – частково. Це 47 населених пунктів повністю та 22 – частково», – повідомив Матвіїшин.

Він додав, що станом на 18:00 усі села Львівської області будуть заживлені.

Голова Львівської ОДА Олег Синютка також попросив усі відповідні служби належно інформувати про стан справ із відключенням енергопостачання.

«Люди собі вже думають стереотипами: що якщо десь немає світла, то ніхто і до голови собі цього не бере. Насправді це не так і багато хто навіть не знає, що енергетики ночами лазять по снігу і шукають ті дроти. Станом на вчора на 18 годину усі села Львівської області були заживлені», – повідомив Синютка і попросив усі служби про це оперативно повідомляти про проведену роботу.

Матвіїшин підтвердив, що станом на вчора на 18:00 в усі населені пункти області було відновлено енергопостачання, проте сильний вітер за вечір і за ніч знову наробив лиха.

Також голова ОДА повідомив про те, що за прогнозом синоптиків у найближчі дні очікується потепління, а перехід із «плюса» на «мінус» очікується знову із неділі на понеділок.

«Тобто ми знову будемо мати «веселі» вихідні», – сказав Синютка.

Залишити відповідь