Експерт повідомив, хто був проти створення ОТГ у Дрогобицькому районі

0
2198

До Меденицької селищної об’єднаної територіальної громади разом з Меденичами увійшли ще чотири села. Про це йдеться у розпорядженні голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки №804/0/5-18 від десятого серпня 2018 року. Про це пише Майдан

Документом затверджено висновок про відповідність Конституції та чинному законодавству держави  проектів ухвал Меденицької селищної ради, Опарівської сільської ради, Летнянської сільської ради Дрогобицького району Львівської области “Про добровільне об’єднання територіальних громад” щодо добровільногояоб’єднання територіальних громад населених пунктів Дрогобицького району.

Тож до  Меденицьккої селищної об’єднаної територіальної  громади з адміністративним центром у селищі Меденичі належать село Опори Опарівської сільської ради, села Летня, Коросниця, Рівне Летнянської сільської ради Дрогобицького району.

Контроль за виконанням розпорядження покладено на першого заступника голови обласної державної адміністрації Ростислава Замлинського.

Нагадаймо: на Дрогобиччині заплановано створення трьох ОТГ.
Коментар.

Степан Рудницький, Львівська обласна рада:

– Це важлива перемога децентралізації на Дрогобиччині. Цього б не відбулось без Галини Гречин та Тараса Баранецького: важко переоцінити роль Львівського центру місцевого самоврядування у цьому.

На подяку за підтримку заслуговують Володимир Шутко та обласний депутат Михайло Задорожний.

Принагідно «вітаю» всіх, хто опирався як міг – у вигляді підготовки та ухвалення рішень «від імені громади» : Всеукраїнську асоціацію сільських та селищних рад Дрогобиччини (Степан Коваль) та Дрогобицьку районну раду (Михайло Сікора). Велика вам «дяка» за втрачені громадами населених пунктів Дрогобиччини мільйони.

Leave a Reply