​​Дзюдоїсти Львівщини вибороли 7 нагород на національному чемпіонаті

0
332

Для участі у цих змаганнях управління молоді та спорту Львівської ОВА відрядило збірну команду Львівської області у складі 17 юніорів, 5 юніорок, 27 кадетів та 9 кадеток.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу ЛОВА.

▪️ У ваговій категорії до 100 кг «золото» здобув кандидат у майстри спорту України Нікіта Берегульський. Спортсмен тренується у Спеціалізованій дитячо-юнацькій спортивній школі олімпійського резерву №2. Його наставник – Олег Шестопалов. 

▪️ У ваговій категорії понад 100 кг титул чемпіона виборов майстер спорту України Микола Грибик. Дзюдоїст тренується у спортивному клубі «Іпонн-Веселка». Його тренер – Ярослав Грибик. 

▪️ У ваговій категорії до 70 кг «срібло» на змаганнях виборола Ольга Цімко. Віцечемпіонка тренується у Львівській школі вищої спортивної майстерності та спортивному клубі «Ліон». Її тренують Сергій Дребот та Владислав Дребот. 

▪️ У ваговій категорії 81 кг віцечемпіоном також став Артем Гричан. Тренує спортсмена у клубі «Реал» Олександр Корчмелюк. 

▪️ У ваговій категорії 73 кг чемпіоном серед кадетів став Максим Луцик. Тренується спортсмен у Спеціалізованій дитячо-юнацькій спортивній школі олімпійського резерву №2. Його наставник – Федір Загура. Бронзовим призером у ваговій категорії 66 кг став ще один вихованець цієї спортивної школи Данило Грабовецький. Його тренують Федір Загура та Ярослав Стельмах. 

▪️ Серед кадетів «бронзу» виборов Андрій Камінський у ваговій категорії до 60 кг. Його тренує Владислав Дребот у Львівській школі вищої спортивної майстерності.

Залишити відповідь