Двоє депутатів Львівської міської ради склали присягу

0
320
У сесійній залі Львівської міськради нарешті завершився ремонт, фото Христина Процак

Сьогодні, 27 квітня, у сесійній залі склали присягу двоє нових депутатів Львівської міської ради. Їх представили під час засідання.

Новою депутаткою Львівської міської ради від фракції «Європейська Солідарність» стала Ірина Бжезінська. Вона стала депутаткою замість Юрія Гриніва, який помер у січні цього року.

Новим депутатом Львівської міської ради від фракції «Голос» став Тарас Репицький. Він став депутатом замість Ігоря Шолтиса, який склав мандат депутата Львівської міської ради. Нагадаємо, що Ігор Шолтис з початку повномасштабної війни одразу поїхав на передову, ставши на захист українського народу.

Короткі біографічні довідки:

Ірина Бжезінська народилася 22 жовтня 1978 року в Львові. У 2009 році отримала кваліфікацію «спеціаліст» у Національному університеті „Львівська політехніка” за напрямком «Фінанси»; У 2003 році отримала кваліфікацію «спеціаліст» у Національному університеті „Львівська політехніка”, Інститут Архітектури, за напрямком «дизайн». У 2003 р. отримала професію «практичний психолог – менеджер із зв’язків з громадськістю» у Інституті технологій бізнесу та права. У 1998 рр. отримала професію скульптор-виконавець у Коледжі прикладного та декоративного мистецтва ім. І. Труша.

Професійна діяльність 2022 і дотепер – начальник відділу маркетингу ТОВ «Дюна-Веста»; 2017-2022 – менеджер з інтернет продаж ТОВ «Видавництво Старого Лева»; 2015-2016 – менеджер з продаж ПП «Адаптер – Україна»; 2009-2011 – заступник директора комерційного департаменту ТзОВ «ТКС-Менеджмент»; 2003 – менеджер з реклами ТзОВ «Пам’ять»; 2002-2002 – менеджер з реклами ЗАТ «Видавнича група «Поступ».

Понад 20 років голова ОСББ, тривалий час займалась виховництвом дітей у «Пласті», член ГО «Справа Громад».

Тарас Репицький, народився 25 грудня 1989 року у Львові. Має три вищих освіти – право в (Львівський національний університет ім. Франка), права людини та демократизація (програма Ради Європи), політологія та міжнародні відносини (Університет Матея Беля).

Пластун, сертифікований тренер, бізнес консультант, реалізував понад 200 проєктів на локальному, регіональному, національному та міжнародному рівнях. Співзасновник та голова правління МГО “Інститут Суспільних Ініціатив”, засновник ГО “Сихів Медіа” та ГО “Ветеран Медіа”. Раніше обіймав посаду начальника відділу молоді та сім’ї у Львівській міській раді.

Залишити відповідь