Два місяці без роботи: Львівська облрада збереться на чергову сесію аж 1 березня

0
366
Два місяці без роботи: Львівська облрада збереться на чергову сесію аж 1 березня

Президія Львівської обласної ради сьогодні ухвалила провести чергову сесію 1 березня.

Про це пише Кулемет.

Нагадаємо, завтра, 16 лютого, відбудеться позачергова сесія Львівської обласної ради, на якій депутати заслухають інформацію керівників силових структур та стратегічних підприємств області про стан готовності територіальної оборони та вжиття невідкладних заходів у випадку надзвичайної ситуації.

Також депутати планують внести зміни до програми «Безпечна Львівщина», якими пропонується першочергово виділити 5 млн грн. для потреб Сил територіальної оборони Львівщини та передати приміщення в користування органам територіальної оборони Львівської області.

Також на розгляд депутатів пропонуватимуть низку звернень до вищих органів влади, зокрема щодо спрощення процедури закупівель для структур територіальної оборони України.

Нагадаємо, проєкт рішення Про інформацію щодо стану готовності територіальної оборони та вжиття невідкладних заходів у випадку надзвичайних ситуацій на території Львівщини був підготовлений та затверджений профільною комісією обласної ради сьогодні. Комісія також схвалила проєкт рішення про виділення для потреб Сил територіальної оборони Львівщини комісія за поданням 103-ї окремої бригади Сил територіальної оборони 5 млн. грн. в рамках обласної програми «Безпечна Львівщина».

Перед тим 1 лютого постійна комісія з питань правоохоронної, антикорупційної діяльності та військових формувань обласної ради доручила Департаменту з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації напрацювати нову окрему обласну програму підтримки 103-ї окремої бригади Сил територіальної оборони. З відповідним листом до облдержадміністрації 7 лютого також звернулася голова Львівської обласної ради Ірина Гримак.

Депутат Роман Филипів нагадує, що 26 січня фракція Народного Руху України звернулася до голови Львівської обласної ради стосовно скликання позачергової сесії.

“І ось, всього якихось 20‼️ днів і голова ради під впливом суспільного резонансу погодилась на позачергову сесію стосовно питань російської військової загрози. Феноменальна реакція на виклики сьогодення!

А разом із тим наполіг сьогодні, і на визначенні дати чергової сесії, адже область повинна жити та розвиватися.

Сподіваюсь що вночі, 28 лютого, нічого не зміниться і, 1 березня, вже на черговій сесії розглянемо питання соціально-економічного характеру”, – написав Филипів.

Leave a Reply