Дупою до вівтаря: як у католицькому храмі Львова займались йогою (ФОТО)

0
13576

Дихайте повільніше і спробуйте не вживати матів. Цієі неділі, коли Україна на державному рівні святкувала ювілей хрещення Русі, який повернув Україну до європейського та християнського цивілізаційного розвитку, Львів знову повернувся дупою до цього вибору. Про це пише Олена Кулигіна.

“У католицькому храмі Марії Магдалени, який зараз владою використовується як Львівський органний зал, відбулись образцово-показові заняття йогою. В храмі! €б@йп&$)а.

В радянські часи хімікати в храмах тримали чи коровники влаштовували, в алтарній частині туалети розміщували. А зараз Церкві, звісно, ніхто і не подумає віддати храм, про що віруючі роками моляться і просять. Ну да, а раптом йогам не буде більше де збиратись?

Коли я побачила анонс цієї події, то спочатку був шок, тепер по факту просто огида. І мати в голові.

Зневага до віруючих людей – це не те, що може прикрасити будь-якого молодого і прогресивного менеджера. Якщо тобі вже дісталась робота в храмі, який є об’єктом суперечок, то будь тим, хто згладжує конфлікти, а не посилює їх. Бо це не прикрашає ні органний зал і його менеджмент, ні ціле місто”, – йдеться у повідомленні.

Залишити відповідь