Дружина Зеленського приїде на “Арену-Львів”

0
1463
Дружина Зеленського приїде на "Арену-Львів"

12-13 листопада 2021 року у Львові за підтримки Першої леді Олени Зеленської та Львівської обласної державної адміністрації відбудеться четвертий регіональний форум «Реформа системи шкільного харчування».

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу ЛОДА.

Захід пройде в межах Національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у Новій українській школі за ініціативи Олени Зеленської та у співпраці Міністерства освіти і науки, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства економіки, Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, ГО «Національна асоціація громадського харчування» та за підтримки Львівської обласної державної адміністрації.

У форумі візьмуть участь:

Олена Зеленська, Перша леді України;

Сергій Шкарлет, Міністр освіти і науки України;

Віктор Ляшко, Міністр охорони здоров’я України;

Владислава Магалецька, Голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів і захисту споживачів;

Ольга Піщанська, голова Антимонопольного комітету України;

Максим Козицький, голова Львівської ОДА;

Василь Задворний, генеральний директор ДП «Прозорро»;

Едем Адаманов, директор ДУ «Професійні закупівлі»;

Євген Клопотенко, засновник соціального проєкту «Нове шкільне харчування (Cult Food)».

Дискусійні панелі буде присвячено темам безпечності та якості як основі реформи системи шкільного харчування, проєктному підходу в переоснащенні харчоблоків закладів освіти, якісним критеріям публічних закупівель, новітнім стандартам громадського харчування.

Під час форуму також відбудеться презентація результатів Всеукраїнського дослідження «Знання, ставлення та практика щодо здорового харчування та реформи шкільного харчування серед дітей, батьків, управлінців та працівників закладів освіти». Дослідження організовано Дитячим Фондом ООН (ЮНІСЕФ), швейцарсько-українським проєктом DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти», українсько-швейцарським проєктом «Діємо для здоров’я», дослідницькою компанією «Info Sapiens» за підтримки Посольства Швейцарії в Україні.

Крім того, передбачено дискусію зі спікерами у форматі запитань-відповідей.

В межах форуму заплановано проведення практичної панелі – демонстрації можливостей сучасного технологічного процесу від команди ГО «Національна асоціація громадського харчування». За 45 хвилин кухарі приготують обід в асортименті з дев’яти страв для 700 людей – учасників форуму, а голова правління Асоціації Орест Степаняк презентує «дорожню карту» переходу на нові стандарти приготування.

Учасниками форуму стануть представники дев’яти областей. 12 листопада заплановано участь представників Львівської, Вінницької, Закарпатської, Рівненської та Волинської областей, а 13 листопада – Івано-Франківської, Тернопільської, Чернівецької та Хмельницької.

У форумі візьмуть участь голови/заступники ОДА, директори департаментів (управлінь) освіти і науки, директори департаментів економічного розвитку, голови територіальних громад, керівники органів управління освітою територіальних громад, керівники територіальних управлінь Держпродспоживслужби, керівники територіальних управлінь Державної служби якості освіти цих областей тощо.

Програма обох днів форуму буде ідентичною.

Локація: «Арена Львів» м. Львів, вул. Стрийська, 199.

Час:

12 листопада – 9:30 – 16:00;

13 листопада – 9:30 – 16:00.

Початок реєстрації – о 8:00.

Підхід до преси відбудеться 12 листопада об 11:00, у ньому візьмуть участь Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет, Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, Голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька.

Залишити відповідь