Дрогобицька міськрада відправила у відставку трьох заступників мера

1
258
Дрогобицька міськрада відправила у відставку трьох заступників мера

Депутати Дрогобицької міськради домоглися включення в порядок денний сесії звіту трьох заступників міського голови Дрогобича Тараса Кучми – Ігоря Германа, Володимира Коцюби та Романа Москалика.

Як повідомляє видання «Медіа Дрогобиччина», сьогодні на пленарному засіданні сесії Дрогобицької міської ради питання звітності було включено в порядок денний.

Перший заступник міського голови Ігор Герман зазначив, що результати його діяльності відображені в економічних показниках, що висвітлюються на офіційному сайті міської ради. Також він зазначив, що в рейтингу міст Львівщини за комфортом проживання мешканців порівняно з 2015 роком Дрогобич піднявся з останніх позицій на 10-те місце.

Запитань від представників депутатського корпусу також не прозвучало.

Натомість після півгодинної перерви було вирішено винести на розгляд сесії 2 питання: про визнання роботи Ігоря Германа задовільною або взяти до відома, ще одним питанням поставили голосування за дострокове припинення повноважень посадовця.

Питання про визнання роботи першого заступника задовільною депутати не підтримали: з 32 бюлетнів, 8 голосів “ЗА”, 12 – “ПРОТИ”, 11 – утрималися і 1 бюлетень зіпсований.

За питання про дострокове припинення повноважень Ігоря Германа проголосували наступним чином: 23- “ЗА”, 5- “ПРОТИ”, – 3-утрималися, 1 бюлетень недійсний.

Голосування відбувалося у формі бюлетенів.

Відтак до слова був запрошений керуючий справами міськвиконкому, заступник міського голови Володимир Коцюба. Посадовець зазначив, що про його роботу свідчить кількість залучення коштів до місцевого бюджету, а його звіт був поданий на сайті міської ради. “Участі в даному дійстві брати не буду”, – підсумував Володимир Коцюба.

Шляхом таємного голосування депутати не визнали роботу Володимира Коцюби задовільною та 23 голосами достроково позбавили посадовця повноважень.

Заступник міського голови Дрогобича Роман Москалик у своєму виступ також зазначив, що звіт про його діяльність є на офіційному сайті міської ради, а про результати його роботи свідчить стан справ у комунальній сфері. Посадовець зазначив, що має багато чого розповісти, однак у політичному процесі брати участь не буде.

Депутати звільнили Романа Москалика з посади заступника міського голови 26 голосами.

«Оцінюю роботу своїх заступників на відмінно, вони були віддані своїй роботі і добре працювали», – підсумував роботу своїх заступників міський голова Тарас Кучма.

Зазначимо, що учора на виконкомі міський голова Тарас Кучма обіцяв подати у відставку, якщо лишиться без заступників.

1 коментар

Leave a Reply