Дрогобич зустрів загиблого захисника Ігоря Ільчишина

0
150

Дрогобич знову в жалобі. Сьогодні, 8 серпня, місто зустріло тіло загиблого воїна Ігоря Ільчишина, який віддав своє життя, захищаючи рідну країну від московських загарбників.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу Дрогобицької міськради.

Дрогобичанин Ігор Ільчишин брав участь у бойових діях в зоні АТО з 2014 року. У березні цього року, після повномасштабного вторгнення росії на українські землі, знову відправився на фронт.

На жаль, 4 серпня, під час виконання бойових завдань в районі Бахмута, дрогобичанин загинув. 4 листопада Ігорю мало виповнитись 44 роки.

Сьогодні, 8 серпня, о 16:00 загиблого Героя зустріли на Перехресті Героїв. Тут зібрались рідні, близькі та побратими Ігоря, керівництво Дрогобицької громади – міський голова Тарас Кучма, його заступники Ігор Герман, Володимир Коцюба, Андрій Ковч та представники депутатського корпусу ради.

Дрогобичани зустріли тіло загиблого земляка навколішки, віддаючи шану подвигу Героя, який захищав рідну країну ціною власного життя.

На перехресті пройшла коротка прощальна панахида, під супроводом священнослужителів. Згодом траурний конвой вирушив вулицями міста до рідного мікрорайону загиблого воїна – на вулицю Самбірську, де в капличці церкви Воскресіння Христового о 19:00 відслужать прощальний парастас.

Чин похорону Героя проведуть завтра, 9 серпня, о 12.00.

Поховають загиблого воїна у селі Довге, біля домовини матері.

Leave a Reply