Дорогі львів’яни, а ви дійсно не помічаєте, що на вас плюють з високої гори?

0
8714

Виконком Львівської міської ради, екстрено зібраний сьогодні на 14 год, без анонсів та попередження навіть депутатів міської ради (смс-ки приходили опісля), затвердив два важливі для життя у місті рішення.

Про це у Фейсбуці пише громадський активіст Ірина Юзик.

“1. Трамвай-тролейбус по 5 грн. Скільки на громадських слуханнях львів’яни не говорять про необхідність електронного квитка, про погану якість транспорту, про часто не робочу систему прибуття вагончиків на зупинку – все до одного місця.

2. Погодили детальний план території у парку Знесіння, аби готель Кавалєр-бутік розбудувався, так трошки, на 102 квартири. Нагадаю, профільні громадські організації, як то передбачає процедура, подавали свої зауваження та заперечення щодо розбудови готелю у парку. Їх повністю проігнорували. Ми будем мати вас на увазі, ага. 6 квітня було анонсоване заздалегідь засідання виконкому, де розглядалося це ж питання. Була присутня громадськість, дпт не погодили. Погодили сьогодні, отака несподіванка.

Дорогі львів’яни, а ви дійсно не помічаєте, що на вас плюють з високої гори? Ну тобто з площі Ринок,1”, – йдеться у повідомленні.

Залишити відповідь