Дональду Туску у Львові вручать диплом “Почесного доктора” Франкового університету

0
858

Хто зраджує Україну – продає майбутнє Європи! Президент Європейської Ради Дональд Туск сьогодні під оплески зали Верховної Ради звернувся до України УКРАЇНСЬКОЮ – «Ви встояли, хоча ваші партнери не завжди допомагають вам, як належить». Мовляв, у Європи щось із зором, якщо вона не бачить ран українських захисників. Він закликав Європу стерегти свої межі, не продаючи Україну.

Про це у Фейсбуці пише народний депутат від “Народного фронту” Михайло Хміль.

«Сьогодні у Верховній Раді можу повторити не лише від свого імені, але і від імені всього ЄС «Ми з Вами!». Я повторюю своїм колегам: «Не вчіть Україну бути Європою, учіться від них, що таке Європа».Тільки той, хто солідарний з Україною, має право називатись європейцем. Хто готовий продати Україну – продасть майбутнє Європи. Немає Європи без України. Бо боротьба за незалежність і цілісність вашої країни – це не тільки героїчний опір агресії, це й систематичне реформування держави. Коли треба Ви – герої, коли треба – прагматики, які твердо тримаються грунту. Так вас сьогодні бачить світ», – ці слова Дональда Туска декларують нам підтримку ЄС щодо санкцій і відсічі агресору, додають нам віри у свої сили та впевненість у тому, що Україна рухається правильним шляхом.

Завтра Дональдові Туску у Львові буде вручено диплом «Почесного доктора» Львівського національного університету імені Івана Франка»! Вважаю, що для Франкового університету буде за честь приймати такого знаного політика, справжнього друга та захисника України!


Leave a Reply