Дональду Туску у Львові вручать диплом “Почесного доктора” Франкового університету

0
1180

Хто зраджує Україну – продає майбутнє Європи! Президент Європейської Ради Дональд Туск сьогодні під оплески зали Верховної Ради звернувся до України УКРАЇНСЬКОЮ – «Ви встояли, хоча ваші партнери не завжди допомагають вам, як належить». Мовляв, у Європи щось із зором, якщо вона не бачить ран українських захисників. Він закликав Європу стерегти свої межі, не продаючи Україну.

Про це у Фейсбуці пише народний депутат від “Народного фронту” Михайло Хміль.

«Сьогодні у Верховній Раді можу повторити не лише від свого імені, але і від імені всього ЄС «Ми з Вами!». Я повторюю своїм колегам: «Не вчіть Україну бути Європою, учіться від них, що таке Європа».Тільки той, хто солідарний з Україною, має право називатись європейцем. Хто готовий продати Україну – продасть майбутнє Європи. Немає Європи без України. Бо боротьба за незалежність і цілісність вашої країни – це не тільки героїчний опір агресії, це й систематичне реформування держави. Коли треба Ви – герої, коли треба – прагматики, які твердо тримаються грунту. Так вас сьогодні бачить світ», – ці слова Дональда Туска декларують нам підтримку ЄС щодо санкцій і відсічі агресору, додають нам віри у свої сили та впевненість у тому, що Україна рухається правильним шляхом.

Завтра Дональдові Туску у Львові буде вручено диплом «Почесного доктора» Львівського національного університету імені Івана Франка»! Вважаю, що для Франкового університету буде за честь приймати такого знаного політика, справжнього друга та захисника України!

Залишити відповідь