До Польщі хотіла втекти українка, яку розшукували за трьома статтями ККУ

0
538
Кордон. Фото: відриті джерела.
Кордон. Фото: відриті джерела.

Правопорушницю, яка намагалася виїхати до Польщі, затримали у пункті пропуску «Шегині» прикордонники Львівського загону.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу Львівського прикордонного загону.

Під час заходів прикордонного контролю стосовно неї відбулося спрацювання бази даних правоохоронних органів. Тому охоронці кордону відразу затримали 43-річну громадянку України та передали співробітникам поліції.

Як з’ясувалося, громадянку України у місті Львові розшукували за підозрою у вчинені нею низки злочинів, передбачених ч. 4 ст. 191 ККУ «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем», ч. 2 ст. 27 ККУ «Види співучасників» та ч. 2 ст. 366 ККУ «Службове підроблення». Цікавим є те, що у лютому ця жінка намагалася виїхати за кордон через міжнародний автомобільний пункт пропуску «Краківець».

А, у пункті пропуску «Грушів» прикордонники затримали громадянку України, яку розшукують правоохоронці за підозрою у вчиненні злочину передбаченого ч. 2 ст. 125 ККУ «Умисне легке тілесне ушкодження, що спричинило короткочасний розлад здоров’я або незначну втрату працездатності».

Leave a Reply